Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#samotnosc kobiet nie istnieje. Kojarzycie tego mema "kobieta po rozstaniu vs mezczyzna"? No to dokladnie ja. mem

Poznalem fajna dziewczyne pare miesiecy temu, razem jestesmy po 30. Pare klotni ale ogolnie wszyskto super. Ona mi mowila ze jest introwetyczka ktora czuje sie samotnie co oczywiscie bylo wielkim jednym zartem bo ciagle do kogos pisze, z kims sie widzi, idzie na jakiej imprezy czy z kims rozmawia. Jak jej mowilem ze mialem takie momenty w zyciu gdzie tygodniami do nikogo sie nie odezwalem (nawet do kasjerki) to ona nie mogla uwierzyc.

No i dwa dni temu przejrzala moja komorke i zobaczyla nagie zdjecia ktore moja byla mi wysylala kilka tygodni temu bo chciala do mnie wrocic. Nie prosilem o te zdjecia, w ogole nic nie odpisalem mojej eks, ale tez nic nie powiedzialem aktualnej dziewczynie o tych zdjeciach bo i po co. Taka afera wynikla ze chciala przejrzec wszystkie moje rozmowy na komorce. powiedzialem ze nie ma szans, ze nic przed nia nie ukrywam i ze jak mi nie ufa to nie widze przyszlosci w tym zwiazku. No i sie rozeszlismy

Dzisiaj ja siedze z piwerkiem przed komputerem w sywlestra a ona wrzuca zdjecia na instagrama jak to DJejuje na imprezie na 100 osob.

Kurde ja juz powoli nie moge... samotnosc jest coraz gorsza z kazdym nastepnym rokiem. Kobiety maja kolezanki, rodziny, mase betaorbiterow a ja sie zastanawiam czy dotrwam do nastepnego sylwestra. Juz mam dosyc chodzenia na silownie, do biura, do lekarza, na samotne podroze, do baru sam. Ale to jest bez sensu.

#logikarozowychpaskow
#zwiazki
#30plusclub
#depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 34
@mirko_anonim: faceci też mają swoją rodzinę pochodzenia i też mogą mieć kolegów, tak jak kobiety koleżanki. Oczywiście kobiety nie mają koleżanek "za darmo", utrzymanie znajomosci koleżeńskich też wymaga wysiłku i zaangażowania, a u kobiet mających rodziny i dzieci nawet jest jeszcze trudniej bo nie dzieciate z dzieciatymi raczej się nie dogadają, podobnie samotne z takimi w związkach.

Co do betaorbiterow to co kto lubi, nie każdej kobiecie odpowiada takie trzymanie facetów
@Pandillero
A ta jego dziewczyna dj'ka introwertyczka to taka święta dziewica była?
Już tak noe broń kobiet i tego że może facet chciał byłą na boku połuhać,bo raczej kobiety sobie też nie żałują
@Pandillero
No może pora pilnować kobiet?
Ciekawe ile ona bolców zaliczyła.

Poza tym co to za frajerski tekst o szanowaniu dziewczyny. Na szacunek trzeba sobie zapracować, i to czymś więcej niż posiadaniem pochwy.
Jak jej mowilem ze mialem takie momenty w zyciu gdzie tygodniami do nikogo sie nie odezwalem (nawet do kasjerki) to ona nie mogla uwierzyc.


@mirko_anonim: O, to tak samo jak u mnie, nie raz pisałam na mirko, że kobiety mogą być samotne i miałam w życiu okresy, kiedy jedynymi osobami, z którymi rozmawiałam, byli rodzice, a niektóre wykopki mi nie chciały uwierzyć.

Kobiety maja kolezanki, rodziny, mase betaorbiterow


Nie mam koleżanek
@Pandillero
Przecież w polsce już nie istnieje wierność kobiet i praktycznie każda zdradza.
Nawet jak się przytrafi wierna kobieta to raczej przypadek a nie celowe działanie kobiety,a i tak nie wiadomo czy nie zdradzi po pewnym czasie.
Teraz chyba pora na równouprawnienie.
A to że ty uważasz że facet powinien być wierny lasce po innych koootasach to twoja sprawa. Możesz się poświęcić dla kobiety.
Tylko przypomnę że to kobiety ciągle twierdzą że
@choochoomotherfucker: nie chcę Cię urazić, ale sama wielokrotnie wspominałaś, że jesteś w spektrum autyzmu (ja zresztą też prawdopodobnie jestem, niechaj będzie to dowód, że nie mam na celu obrażenia Cię). Jednak weź pod uwagę, że tacy ludzie stanowią bardzo mały odsetek społeczeństwa. Nie wiem, ilu dokładnie ich jest - kiedyś się natknąłem na jakiś artykuł na ten temat, który podawał, że 1%. A zatem sama rozumiesz. Argument, że Ty (albo ja)