Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam brzydką narzeczoną i nie wiem czy będę potrafił tak dalej.. Jesteśmy ze sobą parę lat, ale znamy się od gimnazjum. Mamy po 30 lat, oświadczyłem się jej parę miesięcy temu, ale ona jest po prostu nieatrakcyjna. Ja jestem przystojnym facetem i podobam się kobietom, w pracy same mnie zapraszają na kawe i wspolny obiad po pracy mimo, że wiedzą, że mam narzeczoną. Kiedyś jedna mi powiedziała, że zasługuję na więcej. Moi koledzy też czasem rzucają jakieś aluzję. Mówią coś typu: masz wspaniałą dziewczynę, jest miła, mądra, inteligentna i.. i dobrze chyba wam razem. Nikt nigdy nie pochwalił że jest ładna. Nawet mój ojciec mi kiedyś powiedział, że jestem przystojny facet i powinienem bardziej korzystać z życia. Teraz sam mam wrażenie, że całe otoczenie ze mnie kpi. Mimo to zależy mi trochę na niej, z drugiej strony czasem widzę takie atrakcyjne kobiety, facetów, których żony są piękne to im zazdroszczę. Musiałem się wygadać.

#niebieskiepaski #facetpo30 #rozowepaski #zwiazki #malzenstwo #relacje #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
@kazamatyWielkopolskie: skoro podrywają go laski wiedząc że jest zajęty to pomysł jakim dnem muszą być i jaki kodeks moralny posiadać , szczerze autorowi takiej życzę i niech zostawi tamta w spokoju , znajdzie faceta który nie będzie portolil takich bzdur za jej plecami
To ten facet po tym wpisie uduwodnil że jest wyjątkowo toksyczny jak jego otoczenie i ojczulek złota rada