Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam brzydką narzeczoną i nie wiem czy będę potrafił tak dalej.. Jesteśmy ze sobą parę lat, ale znamy się od gimnazjum. Mamy po 30 lat, oświadczyłem się jej parę miesięcy temu, ale ona jest po prostu nieatrakcyjna. Ja jestem przystojnym facetem i podobam się kobietom, w pracy same mnie zapraszają na kawe i wspolny obiad po pracy mimo, że wiedzą, że mam narzeczoną. Kiedyś jedna mi powiedziała, że zasługuję na więcej. Moi koledzy też czasem rzucają jakieś aluzję. Mówią coś typu: masz wspaniałą dziewczynę, jest miła, mądra, inteligentna i.. i dobrze chyba wam razem. Nikt nigdy nie pochwalił że jest ładna. Nawet mój ojciec mi kiedyś powiedział, że jestem przystojny facet i powinienem bardziej korzystać z życia. Teraz sam mam wrażenie, że całe otoczenie ze mnie kpi. Mimo to zależy mi trochę na niej, z drugiej strony czasem widzę takie atrakcyjne kobiety, facetów, których żony są piękne to im zazdroszczę. Musiałem się wygadać.

#niebieskiepaski #facetpo30 #rozowepaski #zwiazki #malzenstwo #relacje #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
@mirko_anonim: A dobrze się dogadujecie na co dzień? Fajnie się ją rucha? Pasujecie do siebie charakterami? Żyjecie na maksa szczęśliwi? Jeśli tak to nie przejmuj się otoczeniem tylko żyjcie dalej spokojnie. Najlepiej się wyprowadźcie i zmieńcie znajomych.
Anonim (nie OP): Liczy sie twoja opinie na yemat narzeczonej w kwestii wygladu a nie otoczenia (ile ludzi tyle opinii). Jezeli osobiscie nie podoba ci sie ona, ogladasz sie za innymi, szukasz okazji do zdrady lub zakladasz ze moze wyniknac taka sytuacja poniewaz nie jest ona w twoim typie kompletnie i zamierzasz zalowac ślubu to lepiej sie rozstan

@mirko_anonim: jak znajdziesz seksowną 30 to za 15 lat będzie wyglądać jak twoja teraz. Z sylwetki wszystkie kobiety są podobne jak porównujesz te same kategorie wagowe. Tak są takie co mają większe i mniejsze cycki ale nie każdy jest ich "amatorem" xP.

@Linnior88 moim zdaniem nie powinien jej zostawić jak ma dobry charakter (ona) i ją kocha. Przejmowanie się tym co myślą inni to najprostszy sposób by spieprzyć sobie życie.

wystarczy