Wpis z mikrobloga

@lentilek: Nie mam takiego fetyszu, bo leciałam też na facetów, o których wiedziałam, że już kogoś kiedyś mieli, i nie "brałam", tylko sami się trafili dwa razy. Na samym początku o tym nie wiedziałam, normalnie się z nimi spotykałam, potem to wyszło (obaj sami powiedzieli, nie pytałam) i nie miało to wpływu na mój stosunek do nich.
ale w tym nie ma nic dziwnego. Żadna kobieta nie chce prawiczka, im mężczyzna ma większy body count tym jest bardziej pożądany przez kobiety, mężczyzna z czystą kartą to znak dla kobiety że jest z nim coś nie tak


@S-A-N-D-R-O: i tak się zamyka błędne koło incelstwa, z którego nie widać żadnego wyjścia oprócz...nie będę nawet pisał jakiego bo dostanę bana. Współczuję tym wszystkich chłopakom, nikt nie ma dla nich recepty
Moim zdaniem, w tym wpisie, czystą kartą jest sytuacja, kiedy chłop nigdy nie miał baby, i wcale nie chodzi o ex, żony, dzieci. Jestem w stanie zrozumieć ten tok rozumowania, ponieważ domyślam się, że wchodzenie w relacje z 30 letnim prawiczkiem jest dość ryzykowne. Ale każdy przypadek jest inny.
@BlackpillRAW faceci średnio +30 są o wiele atrakcyjniejsi niż średnia +20. Już mają jakąś stabilizację zawodową, gdzie mieszkać itp itd
Dodajmy czystą kartę (brak dzieci i jakiś alimentów) to przecież to jest super opcja dla jakiejś 30stki z „zapisana” karta….

Wiadomo zostają geny chad 20-30-40-50 będzie młócił ile wlezie ale zadbany facet to do 50-60 będzie atrakcyjny tak czy inaczej. Przez zadbanie u faceta mówię o fryzjerze, ogolonym/czy tam broda u barbera.
@krzysio2138 Dosłownie 5 minut temu widziałem ten wpis i jej właśnie chodziło o brak dzieci czy alimentów. Nawet w komentarzach jej o tym pisali, że chodzi o to w tym zadaniu, a nie o bycie prawiczkiem, gdzie ona w zaparte szła, że przecież o to jej chodziło. Zresztą, w komentarzach ludzie ją wyjaśnili. XD
ale w tym nie ma nic dziwnego. Żadna kobieta nie chce prawiczka, im mężczyzna ma większy body count tym jest bardziej pożądany przez kobiety, mężczyzna z czystą kartą to znak dla kobiety że jest z nim coś nie tak


@S-A-N-D-R-O: No niestety, ale nie. Generalnie sprawa wygląda tak, że bardzo dużo kobiet wręcz cieszy się kiedy dorwie jakiegoś typa co mało ciupał bo uwaga one mogą go dostosować pod siebie +
@Vedar: baby mają taki mechanizm w głowie. To sie nazywa hive mind. W tym przypadku: jak jakaś grupa kobiet porząda faceta, to znaczy że musi on być dobry i one też go chcą. Analogicznie - samotny facet jest mniej atrakcyjny niż z kobietą.
To samo tyczy się przedmiotów - jedna kobieta ma dany przedmiot, to chcą je inne i tak to się kręci. Na tym korzystają reklamodawcy.
@S-A-N-D-R-O: Ale tu nie chodzi o sam body count per se, tylko o związkowy exp. Singielka dochodząca do trzydziestki to już ma praktycznie ostatni dzwonek, aby zakładać rodzinę jeśli chce. Facet, który nigdy nie był w związku, ma minimalne szanse na znalezienie kogoś w tym wieku, bo kobiety potrzebują kogoś, kto w perspektywie raczej krótszej niż dalszej będzie mógł się ustatkować. Prawik 30 lat, nawet dojrzały emocjonalnie nadal nie ma doświadczenia