Wpis z mikrobloga

@Vedar: a co to znaczy "czysta karta"? jakby mi jakiś facet powiedział, że ma czystą kartę, to bym pomyślała, że nigdy nie był w związku. i tak, po pierwsze to jest dziwne w wieku 30+, po drugie to oznacza, ze wuja wie o relacjach i będziesz mieć powtórkę z rozrywki z liceum zanim się chłop ogarnie.
Przecież nie każdy ma okazję, żeby kogoś poznać, więc czemu dziwne?


@Maffiozzo97: jeśli nie ma okazji kogoś spotkać - szkoła, studia, praca, znajomi, hobby itd. to znaczy, że jest spierdoksem z piwnicy. a to nie jest pożądane. przez nikogo.

ew. żadna nie spełniania jego wymogów - to też red flag
@Cadfael czysta karta to brak bagażu z poprzednich związków. Czytaj brak dzieci, żony.
Sam swego czasu tak pisałem w swoim profilu i jakoś kobiety nie miały z tym problemu. Tzn. miały tylko te które miały bąbelki a ja też czystej karty oczekiwałem.
@Maffiozzo97: tak tak, na etapie licbazy i studiów, które były fest sfeminizowane też tak to sobie tłumaczyłam, póki nie zobaczyłam, że koleżanki nie mają problemu ze znalezieniem faceta i po prostu zaczęłam więcej bywać, zamiast siedzieć w domu i czekać aż książe sam przyjedzie xD
@Cadfael:

jakby mi jakiś facet powiedział, że ma czystą kartę, to bym pomyślała, że nigdy nie był w związku. i tak, po pierwsze to jest dziwne w wieku 30+, po drugie to oznacza, ze wuja wie o relacjach i będziesz mieć powtórkę z rozrywki z liceum zanim się chłop ogarnie.


To ja jako facet przebywałem w młodości w mocno męskim środowisku, a na dodatek towarzyszył mi babyface który mocno niszczył powodzenie.
@Cadfael: red flag to dla faceta powinna byc laska, ktora go red flaguje bo nie byl w zwiazku xD Wy baby nie rozumiecie, ze facet ma 2137^2137 trudniej w nawiazaniu jakiejkolwiek relacji niz kobieta i taki 30 letni singiel bez tego mitycznego doswiadczenia w dzisiejszych czasach to NORMA a nie wyjatek.
@Cadfael: to czy mezczyzna jest „prawdziwy” nie mierzy sie iloscia doswiadczenia z babami lol xD chyba ze w oczach zaburzonych p0lek ale ich opinie akurat malo kogo obchodza xD
to czy mezczyzna jest „prawdziwy” nie mierzy sie iloscia doswiadczenia z babami


@Pasterz30: fajnie, że niczego takiego nie napisałam xD

chyba ze w oczach zaburzonych p0lek ale ich opinie akurat malo kogo obchodza


no to co się #!$%@??