Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: Ten mem wiele ukazuje w jaki sposób kobiety dzisiejsze są napychane propagandą przez zachodnie media. Chodząc do liceum, odkryłem feminizm na własnej skórze. Niektóre dziewczyny były bardziej męskie niż chlopacy. Jakieś czarne protesty kobiet. W dupach wam się poprzewracało. W Niemczech to jest, że trans kobiety to jakieś 12% bo feminizm wykoleja naturę ludzką. Głównym narzędziem do zabijania waszej kobiecości są media i internet. Feminizm dostarcza wam brak oksytocyny, niszczy
gdzie jeszcze jest pokój, a wiec nie jesteście pod żadnym względem dyskryminowani xD


@Mamaboss: W Polsce kobiety mają OBOWIĄZEK obrony ojczyzny (nie licząc tych, które same z siebie poszły na ochotniczki i te z wykształceniem medycznym? Hmm...
@Mamaboss: Ty tak na serio? Jezeli mezczyzni nie beda wykonywac roznych trudnych i niebezpiecznych prac to nikt tego nie zrobi, bo kobiety sie do tego nie garna. Bezdomnosc, alkoholizm, krotsza dlugosc zycia to w duzej mierze efekt tego, ze wsrod mezczyzn jest ostra rywalizacja i presja na wynik podczas gdy kobieta ma wartosc w spoleczenstwie poprzez sam fakt bycia kobieta. Przecietny mezczyzna nie ma np. opcji, zeby podniesc swoj status spoleczny/finansowy
@slabart12:

to w duzej mierze efekt tego, ze wsrod mezczyzn jest ostra rywalizacja i presja na wynik

I kto niby jest tego przyczyną? Na tym polega męskość.

Słyszałeś kiedyś o surykatkach? Samice (muh allosomy XX) mają więcej testosteronu niż samce i są bardziej brutalne, agresywne i konkurujące.

Ludzkość albo pozbędzie się receptora androgenowego poprzez modyfikację DNA/immunizację i postawi na technologię, albo się wzajemnie wymorduje w testosteronowym szale. Oczywiście zrobi to drugie.
@Kawa_Czibo ale ja się nie denerwuje, tyle lat już tu siedzę ze dla mnie to hasztagPDK nie jest niczym odkrywczym. Po prostu spoko jak jeden typek sobie siedzi na dwóch kontach (halo @Moderacja) i zarzuca te pro wyzwolone p0lki bejty. Ja się dobrze bawię czytajac to gowno co sobie ten typ wysrywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)