Wpis z mikrobloga

ale to #!$%@? słabo wygląda nawet ludzie nie tańczą tylko gibią sie jak w jakiś pato rapach...

Od dawna kiedy zaczołem sie interesować muzyką elektryczną a może nawet i przed.. z tymi DJ coś mi nie pasowało no i miałem racje.
Zwykle to gówno nie muzyka i grana z automatu a nie tworzona.

Dlatego wole prawdziwych wykonawców co tworzą prawdziwą muzykę na syntezatorach..
A i tu jest mega mnóstwo instrumentów do wyboru
  • Odpowiedz
@Quassar: Masz małe/wąskie horyzonty muzyczne i słabo się interesujesz tym czego sluchasz bo jest wielu DJ którzy są prawdziwymi artystami często po szkołach muzycznych którzy potrafią grać, śpiewać i miksować czy jak to nazywasz obsługiwać automat na który trzeba coś stworzyć żeby grało.
Ten slabo wyglądający set (z gat. hype) jest taką skandynawską popkulturą odwołującą do SadBoys, SadGirls więc nic w tym secie nie jest przypadkowe ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@gruby2305: słabo się znam a ci grają całkiem nieźle..... nie to po prostu gówno i tyle.
Większość muzyków jest po szkołach muzycznych a i tak #!$%@? grają...
Konsole to chłam twórczość wywodzi sie z Syntezatorów.

A tutaj jest ich sporo.
Doctor Mix ma sporo fajnego contentu i pokazuje i testuje różne syntezatory na swoim kanale, State Azure też ma niezłe zaplecze.
Gość konfiguruje i spędza czas na dobraniu barw i brzemienia.
Quassar - @gruby2305: słabo się znam a ci grają całkiem nieźle.....  nie to po prostu...
  • Odpowiedz