Wpis z mikrobloga

Jak można całe 8 lat krzyczeć i kwiczeć o praworządności i konstytucji a na koniec stwierdzić, że trzeba zignorować Weto Prezydenta xD I ten wpis ma ponad 2500 serduszek od ludzi kochających praworządność i konstytucję xd

Matko i córko co za ludzie, byłoby zabawne nawet gdyby nie fakt, że spędzimy pod ich wodzą minimum 4 lata.

#bekazlewactwa #polityka #4konserwy #konfederacja #tvpis #tvpo #sejm
Pobierz Aquamen - Jak można całe 8 lat krzyczeć i kwiczeć o praworządności i konstytucji a na...
źródło: 20231227_144718
  • 32
@Aquamen: ja również nie zgadzam się z tym co napisał, należy wszędzie powtarzać że Dudą na polecenie PiSu zablokował podwyżki, ale w dalszym ciągu gdzie to łamanie konstytucji? Wszyscy konfedepisowcy wycierają sobie mordy tym hasłem ale jakoś na tym się kończy.
Petru napisał żeby celowo nie zauważać weta prezydenta, gdzie konstytucja została złamana? Tylko bez fikołków że ktoś chce je odrzucić, no to tylko twoje urojenia, a prosiłem o trzymanie się
@Deska_o0: w zasadzie to gdzie ja napisałem o łamaniu konstytucji przez Petru? Bo chyba sobie coś we łbie sam dopiwiedziałeś i teraz z tym walczysz

Petru powiedział, że weta nie należy brać pod uwagę. Czyli koalicjant rządzący nie uznaje Prezydenta w kraju. Może rządzi nim Papież?

Gdyby nie opór społeczeństwa to 3mld zostały by w budżecie na TVP. Dopiero po nim była mowa o wstrzymaniu, potem o zwołaniu Sejmu w tej
: w zasadzie to gdzie ja napisałem o łamaniu konstytucji?


@Aquamen: o tutaj:

Jak można całe 8 lat krzyczeć i kwiczeć o praworządności i konstytucji a na koniec stwierdzić, że trzeba zignorować Weto Prezydenta xD I ten wpis ma ponad 2500 serduszek od ludzi kochających praworządność i konstytucję xd


Wy się na tym koncie zmieniacie że nie masz pojęcia co było pisane kilka godzin temu czy o co chodzi?

Czyli koalicjant
@Deska_o0:

tutaj


Dokładniej gdzie.

Wy się na tym koncie zmieniacie że nie masz pojęcia co było pisane kilka godzin temu czy o co chodzi?


Mi to się wydaje, że z czytaniem ze zrozumieniem masz na bakier raczej.

od początku wpisane do budżetu przez PiS pieniądze na TVP miały trafić do służby zdrowia


No i miałeś szansę wspomnieć o autopoprawce KO która podniosła tę kwotę, Biedroniu który w radiu Zet wprost przyznał,
No i miałeś szansę wspomnieć o autopoprawce KO która podniosła tę kwotę


@Aquamen: tak, będą 3 miliardy na służbę zdrowia zamiast na szczujnie

Biedroniu który w radiu Zet wprost przyznał, że TVP jest zadłużone na prawie tę kwotę i jest ona potrzebna


@Aquamen: a co mnie obchodzi biedron i długi TVP? Jest majątek który można za nie zająć, do tego dojdą pieniądze zapłacone przez propagandystów po stosownych wyrokach

stekiem klamst
tak, będą 3 miliardy na służbę zdrowia zamiast na szczujnie


@Deska_o0: dzięki ludziom wypominajacym to Tuskowi oraz Panu Andrzejowi Dudzie.

a co mnie obchodzi biedron i długi TVP?


A no tak, ciebie obchodzi tylko linia propagandy xd



dlatego nie potrafisz wskazać gdzie choć mijam się z prawdą o kłamaniu


Łuuuuuuuoooooooo rozkmiń to xD

Matko jakie niskie IQ
dzięki ludziom wypominajacym to Tuskowi oraz Panu Andrzejowi Dudzie.


@Aquamen: tak Tusk zapowiedział to przed złożeniem poprawki przez weto dlugopisa które było później xD

A no tak, ciebie obchodzi tylko linia propagandy xd


@Aquamen: znowu próbujesz przypisać mi autorstwo czegoś co istnieje tylko w twojej niezbyt lotnej główce, strasznie to żałosne

Łuuuuuuuoooooooo rozkmiń to xD


@Aquamen: bardzo wiele przykładów, jestem zdruzgotany, nie wiem jak się z tego otrząsnę

Matko
@Deska_o0: ja wiem kto tu został rozegrany skoro nie będzie żadnej reżimówki? A Tuskowi zależało by podtrzymać TVP i spłacić długi( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym konfederacji w TVP poza ostatnim dniem praktycznie nie było więc¯\(ツ)/¯ A wedle PiSowców brała udział w ataku na TVP xd

Wy i stare baby z PiS to ten sam rodzaj człowieka xd
ja wiem kto tu został rozegrany skoro nie będzie żadnej reżimówki?


@Aquamen: pisowcy którzy chcieli ją utrzymać

A Tuskowi zależało by podtrzymać TVP i spłacić długi( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: no, no, wcale nie było to zaplanowane działanie

Poza tym konfederacji w TVP poza ostatnim dniem praktycznie nie było więc¯\(ツ)/¯


@Aquamen: walczyli o tvpis jak lwica o młode, oczywiście w przeciwieństwie do tego jak partia