Wpis z mikrobloga

„nie, nie interesuje mnie to czy to legalne” takie posty lapia to kilkaset laików na wykopie xD, tak upadł zdrowy rozsądek w ludziach. Tez uważam, ze TVP zasłużyło na to, ale nowy rząd miał wejść i przywrócić praworządność. Tak głosili i tak ludzie powtarzali, ze tak będzie, a teraz tego nie robią i ludzie razem z nimi powtarzają, ze tak trzeba było xD. Przekroczyli granice, która przekroczy kolejna władza i tak się zaczyna never ending story. Polacy nie zasługują na normalna władze. bo jaraja się lepsza zmiana, przyzwalają na początkowe niezgodności z początkowymi założeniami i zaraz będzie to narastać. Obym się mylił. ale póki co mi na to to wygląda. To co 2027 wykopki będą prosic o powrót PiS, tak jak było w 2015? Alternatywy nie ma innej, ale to nie znaczy, żeby przyklaskiwać temu co mamy tylko wymagać tego czego obiecywali

#polityka
  • 10
@thorgoth: to raczej telenowela gdzie fanatycy Tuska zapominają z jakimi postulatami on szedł i jakie oni propagowali. Oczywiście, ze wina to PiS, ale PO miało zamknąć ten rozdział, a kontynuuje tylko książkę o kolejne rozdziały xD. Proszę o konkrety, a nie zwroty powtarzane w kółko przez wykop. Czy uważasz serio, ze mogli to zrobić inaczej i ludzie powinni mieć dodatkowy alert na przyszłościowe decyzje?
@Alcadent: nie, nie uważam że mogli to zrobić inaczej, KAŻDY sposób na przejęcie TVP wiązałby się z gównoburzą pisiorów, bez różnicy czy teraz, za miesiąc czy za dwa lata.

Dla mnie i tak za dużo się cackają, odciąć prąd, wodę, po wyjściu wszystkich wymienić zamki, ewentualnie podpiąć elektryczny pastuch do ogrodzenia i elo.
@Alcadent no dobra, ale tak zupełnie na poważnie. Wchodzi ci typ na chatę, zesrał się na stół i mówi, że to teraz jego mieszkanie. Wyrzucisz go, czy grzecznie wyjdziesz, skarżąc się do zarządcy (jego kolegi), by go wyprowadził? Do tego zgodnie z prawem uchwalonym przez włamywacza to on jest właścicielem twojego mieszkania teraz.
@thorgoth: no i to jest odpowiedz, która jest sensowna. Mój wyżej tekst był wymierzony w osoby „haha pisowcy trzeba ich wywalić, szybko na zbity pysk” tylko problem z tym, ze nie tak miało być. Legalnie tego sie nie dało zrobić, tzn może można było porozmawiać z prezydentem, który by i tak odmówił i straciłoby sie czas dla pozorów.
@wstanczyk nie no wyrzucę, tylko tutaj trochę inny przypadek, bo opisany to całkowicie
@Alcadent raczej chodzi o to, że PiS się nielegalnymi, bądź co najmniej wątpliwymi metodami chciał zabetonować w instytucjach omijając fakt, że ludzie w wyborach zagłosowali jednak przeciw nim. I nie uważam, że wtedy nowa władza ma grzecznie czekać i pozwolić im dalej kraść i kłamać.
@wstanczyk: no zgadzam się, tylko moja wypowiedz to była cześć tego co się dzieje dalej. Czyli miało być prawne działanie, a postępują jak PiS. Ludzie przyklaskuja. Miały byc miliardy na onkologię, poszło wstępnie na TVP (po tym jak się wylało szambo to się wycofywali, ale ludzie z PO mówili, ze są skłonni to finansować przed wybiciem szamba) i ludzie tez przyklaskiwali, ze „no no telewizja publiczna kosztuje, trzeba jednak dać”, zmienili