Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś też przechodzi kryzys wieku średniego ale mając 30 lat? #agepill
Nigdy nie wyglądałem jakoś wybitnie ale od momentu skończenia 25 r.ż. mój wygląd drastycznie spada w dół. Zaczynam po prostu dziadzieć, coraz mniej włosów, zmęczona morda, szybciej tyje, 0 energii (to samo z głową - koncentracja, pamięć, psycha). Mówi się, że 30 lat to jeszcze można coś pokorzystać z życia, zaczać coś nowego, mnóstwo możliwości itp ("30 lat to jeszcze nie za późno żeby zacząć XYZ...") ale nawet nie mam siły fizycznych i psychicznych gdybym chciał coś nowego zacząć, pouczyć się. To już nie to co kiedyś. Nie prowadze się źle, muszę patrzeć na to co jem, jest aktywność ale i tak nie mogę zatrzymać tego procesu. Przeraża mnie to. Nawet niewielki wysiłek fizyczny to dla mnie teraz wyzwanie. Nie wiem nawet czy byłbym w stanie nauczyć się jakiegoś nowego języka bo już głowa nie ta. A poza tym... boli mnie świadomość, że już nigdy nie zacznę niczego od nowa i nie będę doświadczał niektórych rzeczy, które teraz mają młodzi i nawet gdybym zainwestował czas i pieniadze w jakieś rzeczy to nie będzie to samo i nie cofnę się by znów przeżywać to będąc młodym.

#przegryw #doroslosc #zdrowie #feels #samotnosc #depresja #suicidefuel #blackpill #tfwnogf #wyglad #wykop30club #wykop30plus #przegrywpo30 #przegrywpo30tce #nostalgia #psychologia #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś też przechodzi kryzys wieku średnieg...

źródło: 236c683721e26b0ce1fca0afb973914b

Pobierz
  • 22
Mówi się, że 30 lat to jeszcze można coś pokorzystać z życia, zaczać coś nowego, mnóstwo możliwości itp


@mirko_anonim: Mocno to iluzoryczne jest, tj. możesz ale to wszystko wymaga PRACY i przezwyciężenia swoich przyzwyczajeń. Nawet jakbyś miał nwm iść sobie pograć w golfa, pójść na kurs grania na perkusji, kurs produkcji muzyki cokolwiek i miałbyś na to czas i pieniądze TO JAKOŚ TAK KURDE SIĘ NIE CHCE xd

Ja to mówię
@PoznanskaSzneka: ale te "pillowe brednie" to nie mówią że mężczyzna się LEPIEJ starzeje jak kobieta, tylko mówią że dla wielu kobiet zasoby i doświadczenie są tak ważne że są w stanie odpuścić wygląd, a dla faceta nigdy zasoby kobiety nie są tak ważne żeby olać jak ona wygląda ()
@mirko_anonim: może warto porobić badania albo popracować nad nastawieniem? Ewentualnie może jakies epizody depresyjne wchodzą w grę? Po 30 jest ciężej, zwłaszcza z nowymi rzeczami i wiadomo że całonocne imprezy to już nie to... Ale warto nadal robić małe fajne rzeczy małymi kroczkami, żeby urozmaicić sobie życie. Odnośnie wyglądu to poza włosami, ale kosmetykami i piwgnacja można vos poprawić, to nie jest tylko wiedzą tajemna dla kobiet :-)
@PoznanskaSzneka: haha ale że Ty nic nie masz to nie znaczy, że nikt nie ma nic - wyjdź sobie do galerii handlowej albo do centrum miasta wojewódzkiego i zobacz ile ludzi w knajpach, sklepach, jak są ubrani i jakie auta stoją
naczytałes się pigułkowych bredni o lepszym starzeniu facetów (jakieś 5% kolesi do dilfy).


@PoznanskaSzneka: To nie są pigulkowe brednie, tylko tradycyjne przekonania, czyli jak wszystkie tradycyjne przekonania, prawdziwe. A wynikają one z tego, że kobieta po 35 roku życia, jeżeli nie spełniła swojej kobiecej roli i nie została matką, to już nią najpewniej nie zostanie. Natomiast facet może wypełniać męskie rolę (ojca, obrońcy, żołnierza, myśliwego itp) jeszcze po 50.
via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP): W wieku trzydziestu trzech lat zmieniłem pracę na IT, nauczyłem się języka niemieckiego. Wszystko to zajęło mi około 2/3 lata i sprawiało ogromną przyjemność bo już nie profesor na uczelni mówił mi co mam robić tylko sam szukałem potrzebnych informacji. Fakt że zrobiłem to sam poprawił moje poczucie własnej wartości bo uwierzyłem w siebie i że sam mogę coś zrobić bez niczyjej pomocy. Gadanie że głowa już nie
@PoznanskaSzneka: no i co z tego, że w kredycie w latach 90 nawet w uber kredycie wymaxowanym byś dalej niż do Bułgarii czy na Węgry fiatem 126p aka Maluch nie pojechała, jeszcze byś konserwy w bagażniku miała xd

Polska jest krajem europejskim któremu to bliżej już do zachodu niż do wschodu, to jest ścisła topka światowa - poziom zamożności przeciętnego Polaka to 78 PROCENT średniej unijnej a Ty malujesz obraz jakby
@Dietetyq: Jebnij się w dekiel. Nie maluję polski jako gówno kraju. Nigdzie nie napisałam, że Polacy to jakaś biedota. Ja sama także nie mam źle. Piguła zakłada, że status faceta jest jego wartością i z tym się zgadzam. Po prostu większość tego statusu nie ma, majątki to nie są. Żyjemy dgobrze, ale średnio.
@PoznanskaSzneka: ale czy Ty naprawdę myślisz że te "pille" zakładają że kobieta będzie sprawdzać facetowi czy status który zapewnia nie jest w kredycie i czy faktycznie te auto to jest własnościowe, mieszkanie nie jest w kredycie, no i czy na te wakacje all excusive w Turcji to on zbierał 6 miesięcy czy je z marszu załatwił xd?

walisz oczywistości, w Twojej definicji "dobrze" to żyje top 1% na świecie - bo
Dietetyq - @PoznanskaSzneka: ale czy Ty naprawdę myślisz że te "pille" zakładają że k...

źródło: im-701003

Pobierz
@mirko_anonim: E tam. Przy 40 dopiero się otrząsnąłem i udało mi się wprowadzić zmiany w życie, zacząć uczyć nowych rzeczy. Planować biznes. Odłożyć kasę z perspektywami na większą. Jeszcze na studia idę związane z moją nową branżą. I nie chodzi tu o różowe. a życie osobiste i zawodowe. Z babami nigdy problemu nie miałem.