Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś też przechodzi kryzys wieku średniego ale mając 30 lat? #agepill
Nigdy nie wyglądałem jakoś wybitnie ale od momentu skończenia 25 r.ż. mój wygląd drastycznie spada w dół. Zaczynam po prostu dziadzieć, coraz mniej włosów, zmęczona morda, szybciej tyje, 0 energii (to samo z głową - koncentracja, pamięć, psycha). Mówi się, że 30 lat to jeszcze można coś pokorzystać z życia, zaczać coś nowego, mnóstwo możliwości itp ("30 lat to jeszcze nie za późno żeby zacząć XYZ...") ale nawet nie mam siły fizycznych i psychicznych gdybym chciał coś nowego zacząć, pouczyć się. To już nie to co kiedyś. Nie prowadze się źle, muszę patrzeć na to co jem, jest aktywność ale i tak nie mogę zatrzymać tego procesu. Przeraża mnie to. Nawet niewielki wysiłek fizyczny to dla mnie teraz wyzwanie. Nie wiem nawet czy byłbym w stanie nauczyć się jakiegoś nowego języka bo już głowa nie ta. A poza tym... boli mnie świadomość, że już nigdy nie zacznę niczego od nowa i nie będę doświadczał niektórych rzeczy, które teraz mają młodzi i nawet gdybym zainwestował czas i pieniadze w jakieś rzeczy to nie będzie to samo i nie cofnę się by znów przeżywać to będąc młodym.

#przegryw #doroslosc #zdrowie #feels #samotnosc #depresja #suicidefuel #blackpill #tfwnogf #wyglad #wykop30club #wykop30plus #przegrywpo30 #przegrywpo30tce #nostalgia #psychologia #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś też przechodzi kryzys wieku średnieg...

źródło: 236c683721e26b0ce1fca0afb973914b

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz