Wpis z mikrobloga

Cześć! :)

Właśnie startuje druga edycja akcji #rolkomaraton. Zachęcam więc Was do tego, żebyście wyciągnęli swoje #rolki ze strychu i razem z wykopowiczami wyruszyli w podróż na ośmiu kółkach! :) Wiosna, czas się poruszać!

Cel: Odwiedzenie 11 stolic w zachodniej Europie

Trasa na mapie: klik

Państwa: Polska (Warszawa) -> Niemcy (Berlin)-> Holandia (Amsterdam)-> Belgia (Bruksela)-> Francja (Paryż)-> Hiszpania (Madryt)-> Szwajcaria (Berno)-> Włochy (Rzym)-> Czechy (Praga)-> Austria (Wiedeń)-> Słowacja (Bratysława)-> Polska (Kraków)

Szczegółowa trasa przejazdu:

Warszawa - Poznań: 310 km

Poznań - Berlin: 262 km

Berlin - Amsterdam: 654 km

Amsterdam - Bruksela: 202 km

Bruksela - Paryż: 307 km

Paryź - Bordeaux: 582 km

Bordeaux - Madryt: 686 km

Madryt - Barcelona: 621 km

Barcelona - Berno: 917 km

Berno - Mediolan: 354 km

Mediolan - Rzym: 578 km

Rzym - Bolonia: 380 km

Bolonia - Monachium: 557

Monachium - Praga: 367 km

Praga - Wiedeń: 330 km

Wiedeń - Bratysława: 80 km

Bratysława - Kraków: 363 km

Całkowity dystans do pokonania: 7550 km

Zasady są takie jak przy każdej innej akcji tego typu. Od całkowitego dystansu 7750 km będziemy kolejno odejmować pokonane przez nas odległości. Wpisy na #mirko wrzucamy pod tagiem #rolkomaraton. Pamiętajcie o tym, żeby odejmowanie zawsze znajdowało się na samym początku wpisu.

Jak będzie duże zainteresowanie akcją, to postaramy się załatwić odznaczenia od wykopu. :)

Wołam wykopowych sportowców, może kogoś ten temat zainteresuje, a jeśli nie, to może pomożecie wypromować kolejną fajną sportową inicjatywę: #sport #zainteresowania #rower #rowerowyrownik #silownia #roknasilowni #bieganie #biegajzwykopem #sztafeta #biegajzwykopem #plywanie #plywajzwykopem (Zaraz mnie @KontrolaAntydopingowa okrzyczy.)

Wołam uczestników ostatniej edycji: Wołam osoby, które brały udział w #rolkomaraton: @filoop: @Obi343: @oomaster: @marafc: @VanDahl: @BySpeedy: @Szarlejowiec: @talinka: @stworzak: @13czarnychkotow: @johni4k: @Daku: @Grizwold: @layla__: @sortris: @Cripex: @Bicik: @Pessimist_Girl: @Klopsztanga: @alma_: @Perlit: @powro91: @nieskonczonosc:
F.....a - Cześć! :)



Właśnie startuje druga edycja akcji #rolkomaraton. Zachęcam wi...

źródło: comment_wriYQI74j6cQUigS1xWhElBymw4qWYGI.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Famina: A na wrotkach kiedyś jeździłaś? W Gdańsku na Przymorzu mamy wrotkowisko (jak lodowisk tylko podłoże inne) i można tam wypożyczyć wrotki. Tyle że na rolkach jest tysiąc razy łatwiej się utrzymać, ale wrotki to coś zupełnie innego i też warto spróbować :)
  • Odpowiedz
@Famina: Tak sobie myślę, że wrotki to taki niedopracowany projekt, bo bardzo łatwo polecieć do przodu albo na tyłek. No tak tylko mi się przypomniało, bo właśnie ostatnio byłem. A na rolkach też jeździłem ale to były jakieś stare z odzysku, nawet nie wiem gdzie są i czy są jeszcze dobre. Może warto kupić nowe?...
  • Odpowiedz