Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
Dziewczyna ze sklepu, do którego często chodzę próbuje mnie zagadywać. Raz mi powiedziała, że mam ładne słuchawki, dzisiaj wprost mi powiedziała, że bardzo ładnie wyglądam.
Na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo miłą dziewczyną, ale ja nie jestem w dobrym miejscu psychicznie, żeby teraz randkować. A trochę mi przykro, że ona się stara, sama robi kroki, co jest rzadkością wśród kobiet, a ja tylko dziękuję powiem i nic więcej. Ale z drugiej strony, to jest dla mnie zupełnie kimś obcym, żebym jej tłumaczył moje problemy życiowe.
I w sumie nie wiem co z tym zrobić, bo takie olewanie prób zagadania jest bardzo niemiłe moim zdaniem. Ale nie chcę się umawiać, jestem czwarty miesiąc na antydepresantach, psychika rozpieprzona, ona nie byłaby ze mną szczęśliwa.

Jak to ugryźć? Jak jej dać do zrozumienia, że z nią jest wszystko OK, tylko ja jestem #!$%@? i na razie nie chcę się umawiać?

Powiecie, że przesadzam, bo to obca osoba dla mnie. Ale ja już tak mam, że nie lubię bez powodu być niemiły dla innych.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP):
@onepnch: może i tak. Ale jestem rozpieprzony po poprzednim związku, gdzie ex wyrwała mi serce z piersi. I jeszcze się z niej nie wyleczyłem. Jeszcze coś do niej czuję, mimo, że nie kategorycznie odmówiłbym jej związku gdyby chciała do mnie wrócić. Ale serce nie sługa, jeszcze minie czasu a czasu, zanim stanę na nogi.
Mam problemy z niejedzeniem, mam problemy z niewysypianiem się niezależnie od ilości
@mirko_anonim: opie uciekaj jak najdalej jesteś chłopem i chłop powinien starać się o babe nie baba o chłopa to żenująca no może że lubisz jak baba ci na głowę wskakuje xd zresztą są dwie tylko możliwości gdy kobieta sama chłopa podrywa
1. Jest średnio atrakcyjna
2. Jesteś bardzo atrakcyjny
3. Ma coś z głową nie tak
@vrraaaz: a dlaczego debil? Ile op ma się rozczulać po ex? Skrzywdzenie miłosne ciągnie się całe życie. Jak przepracuje terapię to komuś zaufa? Gowno prawda, po takim czymś już nikomu się nigdy nie zaufa na 100%, bo zawsze jest to źle doświadczenie z przyszłości. Wiem, miałem źle zakończenie z ex. Drugi post opa pokazuje, że op ma problem ze sobą, a mianowicie życiem bez ex. Też tam byłem po zakończeniu związku,
@mirko_anonim: bóg Ci zsyła najlepsze SSRI z cycuszkami jakie moglbys, zebys wyszedl z problemow, a Ty odmawiasz :) umow sie z nia na kawe, nic zobowiazujacego przeciez . pamietaj, ze jak piesek zdechnie to najlepszym lekarstwem jest nowy piesek ;)
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Eee, a może po prostu sobie flirtuje bez żadnego wielkiego celu, taki tease dla zabawy jakimi płcie się przerzucają dla zabawy?

Mi ostatnio jak szedłem w ładnych butach po Londynie to robotnik wystawił głowę z kanału i powiedział, że mam ładne buty do garnituru, ale nie sądzę, że chodziło mu o coś więcej XD

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Mistrzu, Tobie się tylko wydaje , że wpadłeś jej w oko i zagaduje. Jest po prostu miła. Zawsze wychodź z takiego założenia, jeśli kobieta jest uprzejma w kontaktach z Tobą, prowadzisz z nią normalną rozmowę, utrzymuje kontakt wzrokowy czy się uśmiechnie - to oznaka kultury osobistej.
Nigdy nie zakładaj, że kobiety pracujące w sklepie wybrały akurat Ciebie, by zagadać bo się im spodobałeś xD Błąd początkującego. Właściwie bycie