Wpis z mikrobloga

@Snajper286: Jeśli miałeś 0 styczność z programowaniem/java to ja wybrałbym youtube.
Chcesz się uczyć po godzinach czy na pełen etat ? w sumie po co pytam i tak uważam, że jak jesteś młody ogarnięty to tego materiału nauczysz się sam na pewno dokładniej i może nawet szybciej, bo pewnie ten kurs startuje dopiero za x czasu, a podobno tempo kursów dla zielonych jest przeogromne
@Snajper286: Branża teraz nie przyjmuje juniorów, jest po 100-200 osób na jedno miejsce i nie wiadomo czy to przejściowe. Puść sobie na YouTube Deal with IT, oni tam mówią o sytuacji na rynku pracy i o prognozach.
@Snajper286: Jak nie masz jakiegoś drygu w tym kierunku, to bootcamp niewiele pomoże, bo tempo jest za duże. A z drugiej strony, jeśli już odnajdujesz się w IT, to... bootcampu nie potrzebujesz.

Trochę wiem jak to wygląda w praktyce, bo pracowałem jako trener w podobnych szkółkach.

Jak koniecznie potrzebujesz wydać tą refundowaną kasę, to mogę zorganizować kurs, który coś faktycznie wniesie w Twój rozwój. Zapraszam na PW ( ͡
@Snajper286 ogólnie brzmi to jak słaba reklama, ale odpowiem - aktualnie rynek nie jest sprzyjający do zaczynania pracy w tym zawodzie, na nieliczne ogłoszenia dla juniorów są tysiące zgłoszeń na jedno miejsce