Wpis z mikrobloga

NR 86 #serialseries
LISTA SERIALI

1670

Twórcy: Kordian Kądziela
IMDb: 8.0/10
https://www.imdb.com/title/tt29420686/
https://upflix.pl/serial/zobacz/1670-2023
Gatunek: komedia

Polska wieś Adamczycha w niej dwie rodziny szlacheckie a na czele jednej stoi Jan Paweł a resztę wypełniają chłopi. Satyra na dawne wieki ale punktująca też nasze czasy. Bardzo polski humor.

Czy polecam? Tak, o dziwo wyszło to dobrze mimo, że to mockument w XV wieku przebijający trzecią ścianę, ale to działa. The Office w najbardziej słowiańskim wydaniu!
WLADCA_MALP - NR 86 #serialseries 
LISTA SERIALI

1670

Twórcy: Kordian Kądziela
IMDb...

źródło: 1670

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Jedyny minus tego serialu to to, że jest za mało odcinków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hrabia_Heheszko: też mi było szkoda, że tak szybko się to skończyło. Spokojnie był potencjał jeszcze na chociaż 2 odcinki.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Specyficzny humor który nie wszystkim może się spodobać. Jeśli jednak dobrze bawisz się oglądając polskie kabarety, pękasz ze śmiechu słuchając polskiego standupu a za najśmieszniejszy serial na świecie uważasz Teorię Wielkiego Podrywu to serial 1670 na pewno Ci się spodoba.
  • Odpowiedz
Jako fan #theoffice oraz #whatwedointheshadows czekałem na ten serial "z ujem w ręku". Obejrzałem dwa odcinki i odpuściłem. Humor bardzo na siłę, tak jakby jakiś boomer wziął i powiedział "Synek, a co teraz tam u was w tych internetach śmieszne jest?" i nieudolnie to przekleił. Pojedyncze shoty na tikttoku co prawda są zabawne, ale już oglądanie każdego odcinka, choć niezbyt długiego, od 1 do ostatniej minuty jest po prostu nudne.

@WLADCA_MALP:
  • Odpowiedz
@rales ja np. Nienawidzę The Office. Oglądając go zastanawiałem się kiedy zacznie być zabawny XD

#whatwedointheshadows - topka.

#1670 - zabawny ale czuć, ze nie do końca rozumieli tą formę serialu. Czasami się czułem tak jakby zapominali czym ma być. Mam wrażenie że humor w takich serialach to kwestia indywidualna i jeden będzie się śmiał przy parks and recreations a drugi powie że jest beznadziejny.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Heheszko: no i kiepskie dialogi, humor na sile, a the office to chyba ktoś oglądał jeden odcinek żeby ocenić że jest to coś koło niego. No chyba, że porównują do polskiej edycji biura to pardon. Szkoda tylko, że kamerzysta wraz z aktorami nie do końca rozumieją formy patrzenia w kamerę, bo w the office jako paradokument to było widoczne i często były zbliżenia dodatkowe, a tutaj aktor czesto nawet nie wiadomo
  • Odpowiedz