Wpis z mikrobloga

@Saprofit: Dodać do tego, że trening klatki zaczynam od fake wznosów w bok (bujanie ciałem i 50% zakresu ruchu), a przed wyciskaniem są 4 serie rozpiętek na buttefly'u i zaczyna się potwierdzać, że to wszystko przez #sterydy, bo przecież nikt trenując w taki sposób by nie URUS. :D
@Lewusx: chłopie, bujając ciężarem mięsień nie pracuje i nie urośniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mówiąc tak serio, to trochę trzeba mieć poprawki właśnie na zaawansowanych i będących na wspomaganiu vs początkujących naturali. Nie ta liga, to nie do końca te same zasady, chociaż wielu tego nie rozumie i podchodzi do tego właśnie ortodoksyjnie i to po obu stronach barykady...
@Lewusx: jako ćwiczenie specyficzne pod hipertrofie klatki imho sztos. Praca w dużym rozciągnięciu jest, zaangażowanie piersiowego w fazie, w której najintensywniej pracuje, jest, #!$%@? ciężaru jest. Wszystko się zgadza.
@Damian_TS: Taki właśnie zamysł tego, mam 1 ruch skrócony i 2 inne w pełnym zakresie. Zobaczymy jak to wpłynie na klatę w perspektywie roku, bo z odczuć przeczuwam, że może być fajny rozwój, mimo że z klatą problemu nigdy nie było. :)
@dsomgi00: Wiesz co, wiem jak wygląda i obejrzałem może 10min jego materiału, ale jak wyciska nie widziałem. Pod koniec prepa wyciskając ograniczał mnie bardziej triceps który doświadczał upadku, niż sama klatka i dlatego zacząłem robić w ten sposób. :)
Taki właśnie zamysł tego, mam 1 ruch skrócony i 2 inne w pełnym zakresie.

Pod koniec prepa wyciskając ograniczał mnie bardziej triceps który doświadczał upadku, niż sama klatka


@Lewusx: ogólnie jest potencjał i wydaje mi się że jeśli zależy ci na samej kulturystyce ma to sens. Ciekawy jestem efektu.