Wpis z mikrobloga

Poradnik podryw, jak zagadać tinder badoo.
Tytuł wyżej to tylko dla lepszego wyszukania przez użytkowników ;P Jako, że kilka osób mi tu pomogło odpowiadając na pytania to chciałbym dać coś od siebie i napiszę swoje i przyjaciela doświadczenia z aplikacji randkowych bo trochę tam czasu spędziliśmy.
Pewnie część osób się nie zgodzi, spoko, to tylko moje doświadczenia, może dla kogoś to będą oczywiste rzeczy a może komuś pomoże.
#tinder #podryw #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki

* Zdjęcia jak najlepsze - podstawa podstaw. To pierwsze co widzi dziewczyna, Twoje pierwsze wrażenie. Warto poświęcić te 2h aby później było więcej dopasowań. Jeśli nie masz dopasowań to popraw zdjęcia - szczególnie 1/główne.
(jeśli nie pomaga to może należy poprawić coś w wyglądzie, pójść do fryzjera, kupić dopasowane ubranie, zapuścić brodę/ogolić się, nie chodzi o to żeby być nie wiadomo jak przystojnym ale wyglądać schludnie i zadbanie)
* Jeszcze raz - to serio najważniejsze - popraw zdjęcia, zapytaj kogoś o zdanie czy wyglądasz spoko na tym zdjęciu. Profil to Twoja wizytówka, tylko na podstawie profilu dziewczyna może ocenić czy przesunie w prawo - jeszcze Cię nie zna. Wiadomo przystojny gość będzie miał więcej matchy niż zwykły, ale trzeba postarać się wyrzeźbić max z tego co się ma :) Przedstawić się na tej 'wizytówce' z bdb strony.
* Zagadywać normalnie. Np dziś bym napisał coś w stylu 'Cześć! Jak tam przygotowania do świąt? Ładne prezenty kupiłaś? :)'. Chodzi o to, że wyszukane otwarcia mają większy odzew ale dziewczyny odpowiadają z ciekawości/dla zabawy. I mniej z takich otwarć miałem realnych randek. Jeśli dziewczyna Cię serio wstępnie zaakceptowała(a nie przesuwała wszystkich po %) to odpowie na normalną wiadomość. Wiadomo - nie piszemy 'hej? co tam?' jak nie jesteśmy 9/10. A jak nie ma odzewu od ponad połowy osób to trzeba zmienić otwieracz.
* Opis nie jest konieczny, ważniejsze zdjęcia, ale ułatwia zagadywanie dziewczyn do Ciebie i późniejszą rozmowę. Można napisać np czym się interesujesz. Może też być zabawny jak masz wenę, dziewczyny/każdy lubi być rozśmieszony.
* Zagadywać do np 10 dziewczyn na raz, 3 nie odpiszą, z 3 nie będzie flow, utworzy się np 4 dłuższych konwersacji i z tego 2 randki. Zazwyczaj stosowałem to samo otwarcie w danym dniu bo wymyślanie czegoś indywidualnego (jak gdzieniegdzie polecają) zabiera energię + patrz punkt 2.
* Załóżmy, że już masz apkę i masz słabe zdjęcia lub zagadywałeś jakieś głupoty lub nie wchodziłeś tam 2 miesiące. Usuń konto. Załóż od nowa, z 'odnowionym' profilem. Daj dziewczynom 2 szansę na przesunięcie w prawo. Mi to pomogło.
* Najlepszym czasem na zaproponowanie randki jest tak 3-7 dni, po 1-3 dłuższych rozmowach. Wiadomo można kiedy się chce, ale raczej polecam być konkretnym i proponować szybciej niż później. Dobrze - 'to może kawa w piątek popołudniu?', źle - 'to może kawa w następnym tygodniu?'.
* O czym gadać? To chyba najbardziej otwarta sprawa, z doświadczeniem będzie przychodzić naturalnie. Na pewno o zaintersowaniach, o sprawach bieżących typu święta, o tym co lubi, co robi w życiu i rozwijać te tematy jak zaklika, następne tematy same wyjdą. Prowadzić luźną konwersację jak ze znajomym a nie np jakieś przesłuchanie.
* Przejść na whatsup/messenger/insta po 1-2 dłuższej rozmowie. Czasami odmówi, ale jeśli nie to zawsze masz większą pewność, że rozmawiasz z kimś realnym, kto chce stworzyć jakąś(jakąkolwiek) realną relacje. Bo różnie na tych apkach jest niestety.
* Nie kasujcie pary jak ktoś nie odpowie. Może dopiero po miesiącu. Nie każdy wchodzi często na apkę. Przynajmniej dwa razy pamiętam, że ktoś odpisał mi po ok 2 tygodniach i wywiązała się z tego spoko relacja(raz krótsza, raz dłuższa).

* FUN. Trzeba mieć z tego jakiś fun. Nie wiem jaki, każdy ma inny, ale nie traktować tego jako cel - muszę znaleźć/zaliczyć, tylko jako zabawę. Mi radość sprawiały randki a docelowo(przy okazji) szukałem kogoś na dłużej. Flustracja będzie się pojawiać, bo ktoś przestanie odpisywać, odmówi ranki 3h przed, nie będzie matchy, ale jak będzie fun to łatwiej będzie z tym sobie poradzić.
* Ludzie w wioskach mają gorzej. Mniej matchy, trzeba sobie ocenić ile będziesz w stanie dojechać i taką ilość km zaznaczyć. Nie ma tu rady oprócz wyprowadzenia się, trzeba to zaakceptować, pogodzić się, że będzie mniej ludzi dostępnych.
* Oczywistym jest, że warto spotykać się w miejscach publicznych niż u siebie/niej. Raczej bym się nie spinał, że równość itp tylko na pierwszej randce dojechał. Raczej bym radził przejawiać większą inicjatywę na początku i z kolejnymi randkami stopniowo oczekiwać inicjatywy z jej strony.
* Pomyśl o premium. Wiadomo, że może być ciężko się do tego przekonać. Ale tak myśląc przyszłościowo - załóżmy, że Twoje szanse wzrosną o 20% - to czy nie warto dla znalezienia np pierwszej dziewczyny lub kobiety na całę życie lub pierwszego romansu. Mi kupno premium zajęło z rok xd ale zrozumiałem, że to inwestycja dla siebie/w siebie. Chodzi o to, że nie kończą się ludzie i jak ktoś Cię polubi to możesz od razu napisać, co pomaga w szybkich randkach oraz w tym aby zacząć konwersację pierwszy z dziewczyną która ma np 100 innych polubień i nie będzie w stanie odpisać wszystkim.
* To proces. Trzeba to zaakceptować i się na to przygotować. Fun z tego procesu pomoże w gorszych chwilach. W zależności od szczęścia i Twoich wymagań może to trwać dzień, miesiąc, rok, dwa lata zanim poznasz kogoś kto Ci pasuje i Ty będziesz pasował jej - jeśli chodzi o związek, szukanie kogoś na stałe.
* Offtop trochę. Jeśli kiedyś lubiłeś sport lub teraz się wahasz czy zacząć to polecam aktywność fizyczną np siłkę. Jest prosta, szczególnie zaczynając od maszyn, zwiększa pewność siebie, zwiększa testosteron, pobudza do działania. Efekty już po 2 miesiącach. Może to błąd w badaniach, możę inne czynniki na to wpłynęły, nie umiem ocenić ale na pewno w badaniach 6 lat temu miałem 2.75x mniejszy testosteron niż w badaniach teraz. A ćwiczę siłowo tak niecałe 2 lata. Polecam.

Proszę wziąć pod uwagę, że nie jestem pickup master, nie uważam, że wszystko jest trafne, najlepiej opisane - przekazuję tylko to co mi pomogło i co chciałbym wiedzieć gdy pierwszy raz odpaliłem apkę.
  • 30
@o-co-chodzi: W sumie sama prawda, ale jak ktoś już ma wzrost/mordę to tak na prawdę sam do tego dojdzie, a tym, którym tego brak ten poradnik nie pomoże za bardzo. Co do golda to polemizowałbym - zwiększa ilość matchy tylko platinum, a na darmowym drugi profil z rzędu, który się wyświetla po ubiciu apki to zawsze ktoś kto dał cię w prawo.
* edit: Pojawiają się komentarze o wzroście/twarzy/przystojności - ja podałem swój wzrost w opisie na tinderze bo nie bardzo widziałem się z dziewczyną 170cm+, przez co miałem mniej matchy ale jednak jak już ktoś przesunął w prawo to zaakceptował moją genetykę. Tak już jest - każdy rodzi się z innymi genami - i jednym łatwiej będzie ogarnąć matmę, innym pamiętać wszystko a jeszcze innym dostawać matche bo są wysocy/przystojni. Dlatego przysłowiowy "przystojniak"
@o-co-chodzi: morda się liczy, laska normalnie odpisała mi na ig, ale jak przeslałem aktualniejsze zdjecie to mnie od razu zablokowała xD
jak umiesz tak dobierać pretekst do napisania to poprobuj sobie na ig uwazam, że prog wejscia/odpisania jest o wiele nizszy bo laska docenia ze masz jaja zagadac na portalu "nierandkowym"
Zagadywać normalnie. Np dziś bym napisał coś w stylu 'Cześć! Jak tam przygotowania do świąt? Ładne prezenty kupiłaś? :)'.


@o-co-chodzi: Bez obrazy ale to jakis tryhard dla sub5. Te poradniki to o kant sraki obić. Generalnie ograniczylbym sie do dobrego foto i tyle- reszta kwestia szczescia. Masz generalnie podobac sie kobiecie a reszte dopasuje aureola wyglądu- wrazenia odebranego ze zdjecia. Od lat na tinderze wysyłałem jedną emotkę albo 'elo' i dalej
Haha zgadzam się, że przykład z zagadaniem trochę śmieszny, może miałby słaby odzew :D Ale tu nie chodzi o przykłady a to, że dla nie-hadów łatwiej o odzew po czymś w tym stylu niż emotce. Pewnie bym zmienił na 'Cześć! Jak tam przygotowania do świąt? Wszystkie prezenty kupione? :)' jakby tamto nie miało odzewu, w końcu to proces :) Z moich doświadczeń wynika, że zagadując o wydarzenia bierzące typu święta, majówka, śnieg
@o-co-chodzi: jak jesteś chadem, to wystarczy cześć, a jak nornikiem, to musisz robić fiksy na oryginalny teks, a jak przegrywem, to nic nie musisz, bo choćbyś stanął na końcu, to i tak cię oleje xD
@o-co-chodzi: widać postaranko, ale z niektórymi punktami totalnie się nie zgadzam. Rozpisane numery poniżejk totalnie nie mają związku z Twoją numeracją. Też kilka uwag od siebie, dla potomnych. Naszła mnie wena wspomnień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Jak kogoś dałeś w prawo, to znaczy, że niedawno był aktywny w serwisie. Jeśli ma odpisać po miesiącu to już z totalnej nudy w trakcie robienia porządków. Chcesz na kogoś