Wpis z mikrobloga

@Barricade: za 5000pln napisze ci program AI ktory takie problemy bedzie rozwiazywal poprawnie.
To ze nie umiesz uzyc tego narzedzia nie znaczy ze ono nie potrafi tych rzeczy, potrzeba informatyka ktory to ogarnie i wtedy papa paper pushers.
  • 0
@zapalara: Jak dużo błędnych założeń w jednym zdaniu. Dodatkowo to przechwalanie się. Musisz mieć smutne życie skoro większość Twoich komentarzy to nabijanie się z innych. Nick pasuje, szybko się podpalasz, to przez krótki lont? ()
@Barricade: To akurat oferta biznesowa. Gdybyś umiał używać tego narzędzia wiedziałbyś że takie zadanka rozwiązuje od strzała.
AI zabierze prace ludziom, im wcześniej w pl sobie zdacie z tego sprawe tym lepiej.
Przechwalanie się to mój wybór, a z głupoty nabijam się niezmiennie, dziękuje za troske
@zapalara wiem więcej niż Ty. Tutaj chciałem tylko zwrócić humorystycznie uwagę na to jakie fajne i zabawne kwiatki można czasami spotkać. Rodzina u znajomi muszą mieć z Tobą zabawnie jak każdemu proponujesz rozwiązania o które wcale nie prosili. ()
@Barricade Aby podzielić 320 koni równo na trzy zagrody, musisz podzielić liczbę koni przez liczbę zagród. Działanie to wygląda następująco: 320 koni / 3 zagrody = 106 koni i 2/3 konia. Niestety, nie możemy podzielić jednego konia na części, więc dokładne podzielenie 320 koni na trzy zagrody nie jest możliwe. Najbliższym rozwiązaniem jest umieszczenie 107 koni w dwóch zagród i 106 koni w jednej z zagród.