Wpis z mikrobloga

Matko boska, nie wytrzymie dłużej. Mieszkają koło mnie ukraińcy - chłop, baba, gówniak lat 6-7 i od niedawna pies, jakiś mały. Uwaga uwaga, zamieszkują kawalerkę, ale nie w tym rzecz.

Chodzi o to, że #!$%@?ą mnie niemiłosiernie, baba z gówniakiem potrafią drżeć ryj cały dzień, odwalają jakaś patole, później obowiązkowy chór "Kaszojad - azorek", gdzie małemu #!$%@? autyzm wybija liczniki i brzmi to mniej więcej tak:

Pies: hau, hau, hau, hau!
Chwila przerwy
Gówniak piskliwym głosem: EEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Pies: HAU HAU HAU HAU
Gówniak: AAAAAAAAAAAAAAAAA!
Stara: Kirył blyat (tutaj coś po ukrowemu)

Oczywiście wszyscy volume na max, słyszę wszystko lepiej niż w sali Dolby Atmos, #!$%@? no, iście kinowe emocje.

Najbardziej lubię, jak zaczynają dobranockę (stary wraca z kołchozu) i obowiązkowo dostaje #!$%@? od starej, wita go zawsze darciem #!$%@? w asyście rozryczanego kiryła i psa, który jest chyba jedyną godną pożałowania istotą w tej #!$%@? ukraińskiej jaskini (w sumie starego też szkoda, te #!$%@? codziennie drze mordę ze swoim pomiotem, jego nigdy nie słychać).

Reasumując od godzin porannych do 1-2 rano, a w weekendy do 4, mam symfonię bratnich pieśni narodowych - nie da się na niczym skupić, nie mówiąc o pracy zdalnej czy śnie. Mam ochotę wysmarować im drzwi gównem, ale pewnie by się dowiedzieli, a na wykopie ujrzelibyśmy artykuł o uciśnionych ukraincach prześladowanych przez zgorzkniałego Polaka. A, najlepsze jest to, że jak wczoraj na osiedle, pod nasz budynek, przyjechała policja, to zamknęli ryje.

Ktoś tu jeszcze ma przyjemność mieszkać koło przedstawicieli naszego narodu bratniego?

PS. Uprzedzając pytania: nie, z Polakami nie miałem takich problemów, a takich głośnych ukraincow jest u mnie w budynku 6-7 mieszkań, z czego jedno koło mnie, drugie nad, ale to już inna historia.

PS2. Nie, nie uciekli przed wojną i nie mają flashbackow z frontu, od 8 lat mieszkają koło mnie.

#wroclaw #ukraincy #ukraina #sasiedzi #mieszkanie #polska ##!$%@? #imigranci
  • 51
Pies: hau, hau, hau, hau!

Chwila przerwy

Gówniak piskliwym głosem: EEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Pies: HAU HAU HAU HAU

Gówniak: AAAAAAAAAAAAAAAAA!

Stara: Kirył blyat (tutaj coś po ukrowemu)


@Rushing: Okej
@Rushing: mialem, wychowalem sie na takim a nie innym osiedlu we wroclawiu ;) i często można się zdziwić, że jeszcze jednak poczucie wstydu niektórzy mają. Nie wszyscy, bo czasami az czlowiek sie dziwil co slyszy, ale zdarza się. Można zawsze wezwać policję albo zglosic zawiadomienie do opieki spolecznej, skoro maja male dziecko a drą się do rana, no to chyba coś jest nie tak.
@Rushing: No ja miałem do czynienia z patolą. Idziesz i pytasz kulturalnie czy mogli by to się zachowywać spokojniej. Jak nie pomaga bo do 1-2 rano drą mordę to dzwonisz po policję i tyle. U mnie się skończyła zadyma po 2 drugiej interwencji Policji.

Studenci jak zrobili dwa razy imprezę to grzecznie ściszyli muzykę jak poszedł człowiek zapytał. Przeprosili i nie było cyrku.

Największy problem wbrew pozorom mam z nie wyglądającą
Mam ochotę wysmarować im drzwi gównem, ale pewnie by się dowiedzieli

@Rushing: rozwiązaniem twoich problemów są dyski z moczu!

Bierzesz płaski talerz lub tacę i sikasz. Wsadzasz do zamrażarki. I kiedy sąsiedzi będą spać wsuwasz im taki dysk przez szczelinę pod drzwiami.

Do rana się roztopi i będą mieli zagwozdkę czy to pies czy kiryl tak szcza.
od 8 lat mieszkają koło mnie.


@Rushing: Czekaj i TERAZ dopiero o tym marudzisz? xD

A poza tym, mieszkałem koło 3 par z Ukrainy, wszyscy normalni. Trafiłeś na jakichś głośnych po prostu. Idź i pogadaj jak człowiek, a jak nie zadziała to za każdym razem dzwoń po policję.

wsuwasz im taki dysk przez szczelinę pod drzwiami.


@revente: Jak masz takie szpary pod drzwiami, że w ogóle coś takiego przejdzie to
@Rushing pracuje na dziecięcej izbie przyjęć, tak jak Ukraińcy to żaden narod mnie do siebie nie zniechęcił XD przychodzi matka z dzieckiem i chcą żeby lekarz zbadał, ok, lekarz bada i zleca pobranie badań krwi, #!$%@? tam, dziecko wyje, matka się nie zgadza jednak na badania i lekarz ma postawić diagnozę na podstawie badania fizykalnego bo ona nie będzie dziecka maltretować XD