Wpis z mikrobloga

@ZdeformowanyKreciRyj: kolega ma racje, na wykopie niewidoczne, bo malo tu ludzi z takimi pogladami, ale na reddicie czesto tzw libki sa atakowane przez lewa strone.

Skrajnosci sa zawsze pierwsze do atakowania innych, na tym sie wybija ich glos, niezaleznie czy z prawa czy z lewa. Normalna (umiarkowana) prawica, centrum, lewica rozumie potrzeby konsensusu i wypracowywania wspolnej drogi w demokracji.
@olo1917: no, konsensusu XD miedzy popisem ktory jest jedna partia XD w polsce prawicy nie ma, lewaki przebrane za prawakow daja sie w sejmie bic po pyskach, wykop wtedy szaleje bo teatrzyk dla gojow pokazuje ich liderow bijacych faszystow

a faszysci nawet do sejmu nie weszli XD bo nie mogli, jelity do tego nie dopuszcza

no to konsensus gdzie? zmarnowane lata przez pis a potem peo? jak w pilce noznej przez
@olo1917: tz? kto ty wogle jestes i co ty jestes? masz ty wogle jakies zaimki czy jestes internetowym worem tworem o ktorego opinie nikt nie daje #!$%@? XD hehehehe
no juz na czarno wychodku XD
@Kogutt: ja jestem lewakiem i nie lubię libków, na pewno nie tak bardzo jak prawaków ale nadal, w każdy razie proszę dopytaj mnie o szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo moim zdaniem to ni #!$%@? się to nie klei, osoby o bardziej skrajnych poglądach właśnie częściej mają dużo konkretniej wyrobione poglądy i są mocniej wkręcone w politykę, niż przeciętna osoba.