Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #lewica #konfederacja #4konserwy Przed państwem nowa minister pracy i polityki społecznej lewaczka Agnieszka Dziemianowicz Bąk w koszulce obrażającej chrześcijan. Teraz wyobraźcie sobie jaki byłby jazgot gdyby zamiast krzyży były gwiazdy Dawida albo islamski pół księżyc. Oczywiście ta typiara była zbulwersowana zachowanie posła Grzegorza Brauna. Ha tfu na tych hipokrytów
wieszacz564 - #polityka #bekazlewactwa #lewica #konfederacja #4konserwy Przed państwe...

źródło: Agnieszka-Dziemianowicz-Bak-zr.-X-970x542

Pobierz
  • 114
@wieszacz564: JEJ WOLNO
Ciekawe czy gdyby tam zamiast krzyży były gwiazdy Dawia to czy dalej by mogła...
Nie wiem, choć się domyślam.
Pewnie antysemityzm to by był.
A tak? Walka o świeckość XD
Jako ateista niemiłosiernie denerwuje mnie dwulicowość tych, którzy mówią, że walczą o "nasze wartości".
Takie lewary wycierają sobie mną własne gęby.
@wieszacz564: jakby miala wszystkie 3 symbole lecące z nieba na raz to mysle, ze nie widzialaby problemu w założeniu.
Sam półksiężyc mógłby bowiem być odczytywany jako chronienie się przed islamskim najazdem, no bo przecież w domu ich nie mamy.
A sama gwiazda jako wiara w teorie, że za wszystkim stoją Żydzi, no bo oni też nie są wiodącym kościołem u nas.
@wieszacz564: przedstaw konkrety przecież o nie pytam, najlepiej coś pokroju przymusu rodzenia zreformowanych płodów które zawdzięczamy kościołowi rzymskokatolickiemu, chętnie poczytam, o przemilczanych muzułmanach też, jeżeli nie wiesz czego szukać to może być cos pokroju filmu który dodałem
Zyjesz w aż takim strachu że boisz się nawet napisać słowo żyd? Możesz go używać, agent mosadu nie wyjdzie z szafy i cię nie zabije, spokojnie
Deska_o0 - @wieszacz564: przedstaw konkrety przecież o nie pytam, najlepiej coś pokro...
@wieszacz564:

Ha tfu na tych hipokrytów


A ja myślę, że gdyby jakiś lewak zdjął w sejmie krzyż to wszyscy Ci którzy teraz popierają Brauna za to co zrobił zesraliby się i zaczęli krzyczeć o obrazie uczuć religijnych , braku szacunku do chrześcijan itd.
Więc z tą hipokryzją to wiesz...

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie żymianie mają polityczne wpływy w Polsce

kościół katolicki tez nie ma neutralnego stosunku do wielu