Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #lewica #konfederacja #4konserwy Przed państwem nowa minister pracy i polityki społecznej lewaczka Agnieszka Dziemianowicz Bąk w koszulce obrażającej chrześcijan. Teraz wyobraźcie sobie jaki byłby jazgot gdyby zamiast krzyży były gwiazdy Dawida albo islamski pół księżyc. Oczywiście ta typiara była zbulwersowana zachowanie posła Grzegorza Brauna. Ha tfu na tych hipokrytów
wieszacz564 - #polityka #bekazlewactwa #lewica #konfederacja #4konserwy Przed państwe...

źródło: Agnieszka-Dziemianowicz-Bak-zr.-X-970x542

Pobierz
  • 114
@Zoyav: dlaczego moje pieniądze mają iść na leczenie palaczy z raka płuc? przecież to jakieś szaleństwo, chcesz palić to potem się lecz za swoje. itp itd. Takich przykładów z dupy można wiele napisać. Metoda invitro jest zabiegiem medycznym. Jak para przez jakiś czas nie może zajść w ciąże to szuka się przyczyny, robi badania na płodność i różne choroby, hormony itp itd, na NFZ. Rozumiem, że nie tylko nie finansujemy in
@Zoyav: a czy finansowanie z NFz sa tylko zabiegi które zagrażają życiu? rozumiem że jak doznasz kontuzji kolana i wymaga operacji by funkcjonować to prywatnie, bo to nie zagraża życiu? Bezpłodność i problemy z ciążą to nie to samo co chęć posiadania większych cycków.
ale jak zrobiono to samo, ale z tęczową flagą to było powszechne oburzenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@USSCallisto: Nie widzisz różnicy między instytucją co uzurpuje sobie moralne prawo pouczać ludzi jak mają żyć i zmuszać do zmian prawa w imię swojej moralność, a symbolem ludzi o różnej orientacji czy tożsamości?

"ALE JA DO GEJÓW NIC NIE MAM, MAM NAWET KOLEGĘ GEJA ( ͡°( ͡°