Wpis z mikrobloga

Odnosnie wpisu @enhansa https://wykop.pl/wpis/74090773/post-byl-o-tym-ze-chlopak-chcial-by-dziewczyna-dok wkleje jeden ze zrzutow ekranu. Oczywiscie klasycznie kobieta myli przyczyne ze skutkiem. Te badania, ze mezowie sa bogatsi niz single nie wynikaja z tego, ze dzis jestes biedny, jutro sie zenisz i BACH - dostajesz podwyzke pensji o 200% tylko, ze bogaci faceci sa czesciej wybierani przez kobiety na mezow. Swoja droga strasznie sie usmialem, gdy napisala, ze kobieta samym byciem w zwiazku zwieksza jakosc zycia faceta xD

#blackpill #zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #slub #malzenstwo
przegryw162cm - Odnosnie wpisu @enhansa https://wykop.pl/wpis/74090773/post-byl-o-tym...

źródło: xd

Pobierz
  • 30
@przegryw162cm: trochę tak, trochę nie. Facet najczęściej jak już założy rodzinę i spłodzi potomków to ma motywację, żeby ciężej pracować i rozwijać się, awansować- ogólnie lepiej zarabiać, żeby zapewnić lepszy byt rodzinie i dzieciom, a żona to taki trochę bat, żeby się nie rozleniwił.
Singlowi może braknąć tej motywacji, bo w sumie może żyć sobie spokojnie, bez spiny minimalistycznie, a każde hobby się w końcu znudzi. ¯\(ツ)/¯
No ale tutaj usprawiedliwianie
@przegryw162cm: żarty żartami, ale pomyśl jakim horrorem musi być dla beciaka życie z kobietą o tak agresywnej narcystycznej mentalności, której ego przerosło już układ słoneczny i myśli, że samą obecnością robi ludziom wokół łaskę i przysługę. A pewnie i tak ma ganiający za sobą peleton spermiarzy, którzy oblizują się na myśl, że mogliby doświadczyć zaszczytu by być przez nią poniżani i są gotowi by nazywać ją królową
@Bananek2: im młodsza baba tym bardziej odklejona od rzeczywistości. Dopiero ze starszymi, czasem babciami (35 lvl) można coś porozmawiać. Jak baba jest stara i dalej jest odklejona to znaczy, że nie przeszła naturalnego dla każdej baby zderzenia z rzeczywistością i zrozumienia, że za samo istnienie i posiadanie już oklapniętych cycków, czy dupy nie dostanie bogatego chada.
@tiramisu02 chodzi o rozliczanie się po równo z każdego grosza. Nigdy nie kupowanie nawet kwiatka z okazji dnia kobiet i gwarancja przemocy ekonomicznej w przypadku zajścia w ciążę kiedy podczas połogu się nie pracuje.
@WielkiNos: ładna definicja równości, czyli skąpy wg ciebie to taki, który chciałby 50/50. Podaj lepiej nick tego kukolda, który jest z tobą.

Zadałbym mu kilka pytań odnośnie waszego związku, ale jestem 100% pewny, że kłamałby żeby nie wyjść na pantoflarza.

Znalazłaś już jakąś stałą pracę, czy dalej lecisz na freelancerce i pieniądzach męża? Dziecko już podrosło.
@WielkiNos: spx, jesteś na wypoku to musiałaś przesiąknąć tutejszym "poczuciem humoru". Wiadomo, że każdy tutaj to milioner i wiedzie najszczęśliwsze życie. Kłótnie pojawiają się tylko kto jest większym milionerem i kto ma bardziej szczęśliwe życie od innych.

Nie musisz mi odpowiadać, nawet zdziwiłem się, że odpisałaś mi, a nie pozostawiłaś bez odpowiedzi, albo dodałaś na czarną.
A prawda jest taka, że dalej siedzisz na garnku męża, pomimo tego, że syn z
@tiramisu02 a co boli cię jak chłop ma tyle siana, że zabiera kobietę na wakacje i kupuje prezenty, bo to dla niego nic, a ty skąpisz nawet na kwiatek dla kobiety? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak poważnie to proszę o nie wspominanie mojego niebieskiego. Jeszcze raz i czarno, bo możesz mnie obrażać ile sobie chcesz i wymyślać przeróżne teorie, ale mój chłop jest święty.