Wpis z mikrobloga

Odnosnie wpisu @enhansa https://wykop.pl/wpis/74090773/post-byl-o-tym-ze-chlopak-chcial-by-dziewczyna-dok wkleje jeden ze zrzutow ekranu. Oczywiscie klasycznie kobieta myli przyczyne ze skutkiem. Te badania, ze mezowie sa bogatsi niz single nie wynikaja z tego, ze dzis jestes biedny, jutro sie zenisz i BACH - dostajesz podwyzke pensji o 200% tylko, ze bogaci faceci sa czesciej wybierani przez kobiety na mezow. Swoja droga strasznie sie usmialem, gdy napisala, ze kobieta samym byciem w zwiazku zwieksza jakosc zycia faceta xD

#blackpill #zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #slub #malzenstwo
przegryw162cm - Odnosnie wpisu @enhansa https://wykop.pl/wpis/74090773/post-byl-o-tym...

źródło: xd

Pobierz
  • 30
@tiramisu02 co? xd Ciekawe co jeszcze wymyślisz do tego co tam wyżej nazmyślałeś tylko dlatego, że ci się nie podobała definicja skąpego faceta i się poczułeś urażony, a nawet nie zrozumiałeś. Ciekawe są te wykopowe teorie na mój temat.. byłam już facetem, konfederatą, lewakiem, prawakiem, feministką, przegrywem, teraz tłumaczką xd
@WielkiNos: szkoda, że jak każda osoba odpowiadasz tylko na wygodne pytania, a na moje powyższe o sponsorowanie wycieczek nie odpowiedziałaś. Eh, no cóż, po prostu trafiłem na kolejną hipokrytkę, skąpczynię (wyraz utworzony na potrzeby bab, bo tak bardzo kochacie feminatywy). Myślisz, że jak kupisz czekoladki, czy tam piwo raz do roku na dzień chłopa to od razu nie jesteś skąpa?
@tiramisu02: IMHO to zwykła wpół pasożytnicza a wpół leniwa p@zda Za niesprawiedlowiść pół / pół podział kosztów uznaje się go wtedy gdy samemu się go nie stosuje i oczekuje sponsoringu atrakcji

@Nowystaryziel: I dlatego na wiochach od ciężkiej pracy 90% mieszkańców po 60 to baby które wykończyły swoich facetów bo oduczyły ich zajmowania się sobą i swoim zdrowiem tylko wszystkim co przynosi korzyść do domu.

Nie czujesz wstydu (inna dorosła
@przegryw162cm widziałem ten screen na FB. To z jakiegoś feministycznego forum jest, dostałem taką odpowiedź, jak poprosiłem o link do tego, bo chętnie bym sobie z tą Panią prawnik pogadał.

@BlackpillRAW: to że jestem minimalistą nie oznacza, że moje mieszkanie wygląda jak na tym zdjęciu. Bez przesady.