Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@voot:
https://zwierciadlo.pl/seks/38398,1,ilu-partnerow-seksualnych-ma-przecietny-polak.read

Polacy deklarują, że ich średnia liczba partnerów seksualnych w życiu wynosi 4,28 i przyznają się do średnio dwóch stałych, czyli trwających dłużej niż 6 miesięcy związków – tak wynika z najnowszego raportu prof. Zbigniew Izdebskiego i Polpharmy „Seksualność Polaków 2011”.


W polsce przed napływem ukraińców miałeś bardzo niski poziom HIV/AIDS, weneryków etc. Właśnie przez to że polacy tak naprawdę jako naród nie są statycznie jacyś bardzo rozwięźli.

Typowy normiczny
@janciopan: ale wiesz że takie raporty niekoniecznie są wiarygodne, bo w Polsce do dzisiaj seks jest uważany za coś złego i wstydliwego. Niekoniecznie jesteśmy mniej rozwiąźli, ale ukrywamy to, bo tak jakoś głupio się przyznać. Ja tutaj jestem w jakimś tam stopniu anonimowy, wiem że nikt nie wie kim jestem naprawdę (a przynajmniej mam taką nadzieję :D), dlatego mogę tutaj pisać szczerze, ale w życiu nie opowiadam za dużo o sobie.
@voot:

ale wiesz że takie raporty niekoniecznie są wiarygodne, bo w Polsce do dzisiaj seks jest uważany za coś złego i wstydliwego.

Ale bierz pod uwagę że możesz stosować typową projekcję - projektujesz siebie i swoje otoczenia na całość populacji.

Średnie ma to do siebie że jeszcze zawyża wynik bo masz ludzi co mieli po 2 partnerów i masz takich to mieli 100, co daje średnią 101. Średnie przeważnie z swojej
Ale bierz pod uwagę że możesz stosować typową projekcję - projektujesz siebie i swoje otoczenia na całość populacji.


@janciopan: może tak być, lecz nie chce mi się wierzyć, że młodzi ludzie w sytuacji gdy hormony buzują, gdy seksu chcą i faceci i dziewczyny, to po prostu odmawiają sobie tego. Nie wiem dlaczego mieliby tak postępować :)
Może faktycznie to jakieś przekonania i większość nie chce się bzykać dla samego bzykania, lecz
@Bananek2 to nie znaczy, że nie można poszykanować i spróbować #!$%@?ć im życia ( ͡ ͜ʖ ͡)
W życiu ważne są, jak przecież mówisz, te chwile ( )
Lecz, gdybyś mnie spytał w realu, to też powiem, że jestem porządny, dlatego sam nie wierzę w takie zapewnienia :)


@voot: Nigdy nie zadawałem pytań w stylu czy ktoś jest porządny bo to pytanie z tezą w sobie i wiadomo że większość odpowie, że jest porządna bo nie chce być źle oceniana. Po prostu wypytywałem się ludzi, oczywiście też jak mi ufali, o to jak u nich to wyglądało. Ale to
@voot: I świat też wygląda na to że rządzi się zasadą pareta naturalnie czyli rozkład jakieś tendencji w społeczeństwie nie jest równomierny. Masz 80% biednych i 20% bogatych, z tych bogatych 20% jest najbogatsza etc. Tak samo jest seksem i resztą rzeczy. Masz ludzi co mają po 2 partnerów i takich co mają po 100 czy nawet w skrajnych wypadkach około 1000.

Dlatego na przykład średnia zarobków jest zawyżona bo masz
to prawda, ale spragnieni spermiarze wezma wszystko co ma dziure miedzy nogami, niezaleznie od wygladu, przebiegu, stabilnosci psychicznej i tak dalej. Kobieta jesli dzis jest singielka to tylko z wlasnego wyboru.


@przegryw162cm: Ale o czym tu mówimy? Bo każda laska jak chce to może być z związku, ale tu chyba nie mówimy o związkach które są dla samego bycia, tylko mówimy o związkach z których można czerpać satysfakcje, ale te kobiet
@voot: U mnie w liceum większość chłopów była samotna, a laski miały facetów, tylko kilka lat starszych, po dwudziestce. Sam znalazłem dziewczynę dopiero jak skończyłem szkołę, kilka lat młodszą właśnie XD Więc dzisiaj to chyba tak wygląda rozkład bardziej
@Bananek2:

Dla mnie osobiście na tym świecie jedyną, żałosną i godną szczerej pogardy ladacznicą jest... biologia.

To właśnie biologia, ewolucja, Matka Natura - jak zwał tak zwał - maja w dupie wszystko, co nie ma bezpośredniego wpływu na jakość potomstwa, dlatego mężczyźni są zbudowani tak, aby ignorować przebieg i przygody.

Tak się dzieje, bo kobieta po wielu przygodach jest zdolna urodzić silne, zdrowe dziecko (o ile nadal jest w wieku rozrodczym,
Pobierz jagoslau - @Bananek2: 

Dla mnie osobiście na tym świecie jedyną, żałosną i godną szc...
źródło: resize
@Bananek2:

Spróbujcie znaleźć chociaż jeden przypadek, gdy kobieta ma problemy z zostaniem żoną i matką z faktu zrobienia czegokolwiek nawet najbardziej ekstremalnego w przeszłości.


W przypadku samic to nie sztuka znaleźć frajera bez godności i spłodzić bachora.
Sztuką jest stworzenie udanego związku i trwałej rodziny bez patologii. I do takiego celu szony się nie nadają, statystycznie im więcej bolców w przeszłości, tym większa szansa na rozpad związku. Tak samo "wdowy po