Wpis z mikrobloga

@Bananek2: Dla wielu facetów regularny seks z związku to bardzo ważna rzecz, więc kiedy widzą takie... ladaco, to mają wizję udanego łóżka przez wiele przyszłych lat. Stąd takie osoby mają szansę na odkupienie.
  • Odpowiedz
znam przypadek gdzie laska dała się nagrac jak robi gałę koledze ze spustem na twarz i nagranie latalo po całej wsi, a teraz jest przykładną żonką z dwójką dzieci co niedzielę w kościółku XD


@apee: Ja znam masę patusów i dziwnych typów którzy odwalali srogie akcje a dziś są przykładnymi i ogarniętymi ludźmi. Podejrzewam że w #!$%@? mają to, co o nich myślą stare plociuchy i kpiarze, biorą też na
  • Odpowiedz
le fakty są takie, że większość nawet najbardziej wyskokowych dziewczyn nie ma problemów z zakładaniem rodziny.


@Bananek2: ale boomerskie #!$%@?. Takie teksty najbardziej pokazują jaka zmiana się dokonuje i jak oderwani od rzeczywistości są nie tylko rodzice i dziadkowie ale millenials.

45% Of Women Are Expected To Be Single And Childless By 2030, Per Recent Projection
Recent data predicts that 45% of women between ages 25 and 44 will be single and childless by the time 2030 rolls around. The number of single women in the U.S. is expected to rise 1.2% every year.
  • Odpowiedz
@Bananek2: ale co ty wlasciwie udowadnaisz tutaj? ze jakis przelatany #!$%@? bez jakichkolwiek zasad sobie kogos znajdzie o ile nie jest totalnym paszczurem, to prawda stara jak swiat. na pewno jednak zaden rozgarniety facet sie nie da na cos takiego na dluzsza mete nabrac. stare przyzwyczajenia w koncu wroca, a zwichrowana psychika tez sie ujawni i pani wroci na rynek matrymonialny z bombelkiem lub bez. i jako samotna matka albo
  • Odpowiedz
@przegryw162cm:

Bo ja widuje takie pary raz na ruski rok. Kobiety wiaza sie z facetami starszymi o 2 - 4 lata a nie o 15 - 20 (chyba, ze maja daddy issues)

Potwierdzam z tym daddy issues. Kiedyś byłem w relacji z kobietą 10 lat młodszą to nieironicznie później mówiła na mnie tatusiek i mówiła że jestem podobny do jej ojca - w sensie władczy i dominujący. Wizualnie jednak nie
  • Odpowiedz
ale boomerskie #!$%@?. Takie teksty najbardziej pokazują jaka zmiana się dokonuje i jak oderwani od rzeczywistości są nie tylko rodzice i dziadkowie ale millenials.


45% Of Women Are Expected To Be Single And Childless By 2030, Per Recent Projection


@LifeReboot: Stary ale to są singielki w wyboru. Moja siostra też należy do tej grupy singielek ale u niej problem nie jest taki, że ona jest sama bo nie ma zainteresowania, zainteresowanie ma w #!$%@?. U niej problem jest taki, że ma koszmarnie wysokie wymagania które nawet nie są jasno sprecyzowane u
  • Odpowiedz
"Przegryw" u kobiet: nie chce mnie lokalny chad, jestem w fwb a chcę z nim w związku być. Lecą na mnie przeciętniacy ale oni ohydni są .

Przegryw u facetów - nie wychodzę z domu praktycznie, nie mam znajomych, nie mogę się umówić na randkę, 0 matchy.

Tak to wygląda w XXI wieku.

Kobieta o ile ma realistyczne wymagania, a dużo nie ma, to może być gruba, autystyczna, puszczalska, chora psychicznie, bez
  • Odpowiedz
  • 4
Stary ale to są singielki w wyboru.


@LifeReboot: @janciopan: nieraz też rozbiłem wpisy na ten temat co w dzisiejszych czasach oznacza singielka. Bardziej samotne są mężatki, który muszą ograniczać się do jednego chłopa, który często jest zazdrosny i zaborczy, a wiele z tych singielek ma high life. Mogą czerpać z zasobów orbiterów, mają grono przyjaciół, wchodzą w relacje haremowe z Chadami, a jak mają problem to wzywają jednego
Bananek2 - > Stary ale to są singielki w wyboru.

@LifeReboot: @janciopan:  nieraz te...

źródło: singielka

Pobierz
  • Odpowiedz
Moja siostra też należy do tej grupy singielek ale u niej problem nie jest taki, że ona jest sama bo nie ma zainteresowania, zainteresowanie ma w #!$%@?. U niej problem jest taki, że ma koszmarnie wysokie wymagania które nawet nie są jasno sprecyzowane u niej.


@janciopan: z ciekawosci - siostra starsza czy mlodsza od Ciebie?
  • Odpowiedz
to już nieraz też rozbiłem wpisy na ten temat co w dzisiejszych czasach oznacza singielka. Bardziej samotne są mężatki, który muszą ograniczać się do jednego chłopa, który często jest zazdrosny i zaborczy, a wiele z tych singielek ma high life. Mogą czerpać z zasobów orbiterów, mają grono przyjaciół, wchodzą w relacje haremowe z Chadami, a jak mają problem to wzywają jednego ze spermiących do nich beciaków.


@Bananek2: Moja siostra powiedziała
  • Odpowiedz
@Bananek2: Tylko nie wziąłeś pod uwagę jednego elementu - małego miasteczka. Tam już życia spokojnego mieć nie będą. Po przeprowadzce spoko, wszystko się zmienia. Ale póki co to mają przesrane.
  • Odpowiedz