Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Oszukują samych siebie

@farew3Ell: szczególnie widać to po fikołach ludzi mówiących, że fajnie jest mieć doświadczoną dziewczynę, która wie co i jak, bo nie trzeba jej wszystkiego samemu uczyć, bo oczywiście to jest taki ciężki i niewygodny proces. Fajnie jak dziewczyna szkoli się na innych, ale jak takiego gościa się spytać czy w takim razie nie ma nic przeciwko by trenowała w międzyczasie dodatkowe sztuczki z innymi, bo przecież jak sam
a co w tym co opisałeś jest dziwnego? Przecież to jest normalne, tak samo działa to z w drugą stronę, sam pewnie w czasach szkolnych bzykałeś się z niejedną, miałeś sporo różnych niepoważnych związków, zabawiałeś się na imprezach, tak robi większość facetów zanim założą poważny związek, a później normalnie zakładają rodziny i tak samo jest z kobietami, też się bawią, też się bzykają i też zakładają rodziny.


@voot: Tak nie robi
@janciopan: to to samo widzialem, jak jakas 30+ byla wolna to nie dlatego, ze nikt normalny sie nia nie interesowal tylko to byl efekt wysokich bardzo sprzecznych ze soba wymagan. Typu masz byc dynamicznym alfa rozpiedalaczem, ktory nie potrafi usiedziec 5min na tyłku, ale także lubić pooglądać z nią film wieczorem czy sadzić z nią kwiatki w ogródku. Ogólnie najlepiej jakbyś był czymś w rodzaju tego potwora z filmu "Opętanie" Żuławskiego,
Powiem tak, jak moja treść do was nie pasuje to powiem tylko tyle że jest więcej puszczalskich szonów niż zaradnych bogatych gości którzy by je chcieli za żony xD


@KochanekAdmina: tylko zdajesz sobie sprawe z 2 faktow?

1. NIE KAZDA kobieta chce miec rodzine i dzieci. Biorac pod uwage wspolczynnik dzietnosci mozna dojsc do wniosku, ze malo kobiet chce.
2. Bardzo latwo ukryc swoja przeszlosc, jest operacja odtworzenia blony dziewiczej a
tworzyła się kolejka psów których musiałem kopem odganiać


@janciopan: na imprezach masowych i klubach to są sceny dantejskie, sam obserwowałem jak chłopy między sobą się kłócili rozmawiając z obcą laską o to kto ma większe prawo z nią rozmawiać i typ awanturował się z innymi by inni sobie poszli, bo on pierwszy zaczął z nią rozmawiać i nie życzy sobie by inni się wtrącali, ale niestety dla niego laska była bardziej
Biorac pod uwage wspolczynnik dzietnosci mozna dojsc do wniosku, ze malo kobiet chce.


@przegryw162cm: Tak ci się tylko wydaje, ale fakty wskazują że zdecydowana większość kobiet która tak mówiła i poświęciła swoje życie rodzinne nad kariere, jest statystycznie mniej szczęśliwa od kobiety która urodziła dzieci. Biologia.

2. Bardzo latwo ukryc swoja przeszlosc, jest operacja odtworzenia blony dziewiczej a przeciez zadna kobieta nie powie facetowi, ktorego postrzega jako przyszlego meza, ze za
ogólnie religii


@smallboobslover: Osoby autentycznie religijne to mają i powinny mieć gdzieś dawne życie i oferować drugą szansę. To co opisujesz to postawa typu "nie stosuje się do tego co moja własna religia głosi". Bo kim była Maria Magdalena?
Ja się uważam za osobę wierzącą i nie mam problemu z przeszłością drugiej osoby. Każdy zasługuje na drugą szansę.
to prawda, ale spragnieni spermiarze wezma wszystko co ma dziure miedzy nogami, niezaleznie od wygladu, przebiegu, stabilnosci psychicznej i tak dalej. Kobieta jesli dzis jest singielka to tylko z wlasnego wyboru.


@przegryw162cm: Dokładnie. Jak poznawałem jakieś singielki to wychodziło:
a) problemy psychiczne - jedna po prostu sypiala z każdym, odrazu dawała co powodowało, że faceci jej nie szanowali. Wchodziła w FwB, myślała, że faceta do siebie przekona, nigdy tak się nie
@przegryw162cm: Tak ale w tych czasach nie można tak wychowywać córki. Znam przypadek właśnie że laska była chowana pod kloszem katoliczka, i wszystko było dobrze dopóki była pod kuratelą ojca ale kiedyś musiała się usamodzielnić. No i jak się usamodzielniła to jej odje-bało i wpadła w złe towarzystwo, chyba też ją zgwałcili na jakieś imprezie, chociaż ciężko powiedzieć.

Jak masz córkę to musi ona liznąć życie bo głównym problemem kobiet jest
@voot: Tak nie robi większość chłopów. Kiedyś średnia życiowa partnerów seksualnych w polsce to było chyba 3 albo 4 według ankiet które przeprowadzali. I jak popytałem normie których znałem to tak przeważnie wyglądało. 2-3 partnerów seksualnych. Mój ojciec łącznie jak mi opowiadał to też z 4.


Więc nie to co ty mówisz to jest norma u dynamiczników aka oskich a nie u normich nawet.


Większość kolegów z liceum albo była prawiczkami
młoda dziewczyna, kilkudziesięciu partnerów, różne ryzykowne zachowania, dużo rzeczy działa się publicznie, wiecie co? Ma męża i rodzinę.


@darknightttt: ma za męża bogatego gentlemena? Czy kogoś takiego jak ona?