Wpis z mikrobloga

@gien: tam więcej osób było narażonych na wdychanie proszku z gaśnicy, około kilkanaście osób.

W wywiadzie z wczoraj braun kaszlał co chwile, to się nie wzięło z nikąd.

Gaśnicy proszkowej używa się w ściśle określonych sytuacjach związanych z zagrożeniem, tutaj braun naraził osoby postronne na utratę zdrowia, prawdopodobnie zniszyczył ich mienie a także mienie sejmu.
@gien: Widze co grzegorz braun zrobił, jego cele mnie nie interesują. To nieodpowiedzialny, pozbawiony wyobraźni człowiek który jest niebezpieczny dla otoczenia.
@dqdq1: Pisanie kłamstw nie obchodzi Cię, bo stawia w gorszym świetle jego, czy ogólnie nie przeszkadza Ci czytanie historii wyssanych z palca?
@gien: widziałem co zrobił, znam jego motywy o których kilka minut później mówił z mównicy sejmowej (wiara w demony)

Wiem także jak wdychanie proszku z gaśnicy wpływa na płuca i czego nie należy robić z gaśnica dla zabawy.

Bardzo dobrze ze ktoś go powstrzymał bo mógł wyrządzić więcej zniszczeń oraz narazić kolejne osoby na problemy zdrowotne.
@dqdq1: Skoro widziałeś i znasz jego motywy, to powiedz, czy jego planem było rozpylić po całym korytarzu proch i brutalnie zaatakować kobietę. Ona go nie powstrzymała i wykonał swój cel.