Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: spróbuj szczerze porozmawiać na temat seksu i się zorientuj. Zapytaj jakie ma do tego podejście, wybadaj czy wstydzi się własnego ciała i pragnień jak to katole mają w zwyczaju, zapytaj jak sobie wyobraża wasze pożycie i tak dalej. Generalnie, czego nie zrobisz, bierzesz kota w worku. Nie dowiesz się tak na prawdę, dopóki nie zgodzisz się na ślub (xD). Więc albo ryzykujesz, albo nie. IMO szanse na to, że uda
  • Odpowiedz
Oczywiście nie ma mowy póki co by została u mnie na noc, na weekend - bo co powie jej tata, że nie wróciła do domu ?


@mirko_anonim: Ale ona ma 18 czy 28 lat xd?

Generalnie specyficzna kobieta, dla niejednego to będzie złoty grall i odpuścił by całkowicie temat seksu do ślubu żeby mieć jedyną, wierną, kochającą babkę.

Jeśli dla Ciebie ten temat seksu jest tak istotny, to może zwyczajnie rozmijacie
  • Odpowiedz
Narkotyki, alkohol


@onepnch: xDDD nie dość, że odurzona typiara mało co poczuje i ani trochę jej to nie przekona, że seks może być przyjemny, to jeszcze potem będzie miała wyrzuty sumienia i już kompletnie nie będzie chciała uprawiać seksu. świetna rada xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Moja dziewczyna, gdy ją poznałem też była dziewicą w podobnym wieku, tylko że uprawialiśmy seks w 1szym miesiącu znajomości. Jak ktoś się naprawdę podoba to na pewno nie będzie czekał z seksem x miesięcy, a jeśli opinia taty jest dla niej takim gamechangerem no to coś jest nie halo xD
Takie podchody to bym zrozumiał jeszcze w wieku 19-20 gdy np. oboje jesteście dziewicami, a nie u starego chłopa po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Powiem ci, jak to będzie wyglądało, jak już się zerwie ze smyczy: będzie żałowała straconych lat i zacznie się imprezowanie, nadrabianie "zaległości". Ty nie możesz lub nie chcesz danego dnia? No to idzie sama, a wtedy to już wiadomo. Widziałem wiele takich przypadków, tylko dotyczyło to grzecznych licealistek, które z małych, bogobojnych mieścin przyjeżdżały do Krakowa na studia. Zwykle pierwszy semestr w zupełności im wystarczał, by zaczęły pić i dawać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:Napisałeś, że jest z katolickiej rodziny, ale czy sama uważa siebie za wierzącą? Jeśli tak i religia odgrywa w jej życiu istotną rolę, to niestety muszę cię zasmucić, ale prawdopodobnie macie zupełnie różne spojrzenie na seksualność i to się właśnie manifestuje w sposób w jaki opisałeś to w swoim poście. Lepiej raczej nie będzie, chyba że dziewczyna zacznie z tym świadomie pracować, niemniej obawiam się, że jej to raczej nie przeszkadza,
  • Odpowiedz
Oczywiście nie ma mowy póki co by została u mnie na noc, na weekend - bo co powie jej tata, że nie wróciła do domu


@mirko_anonim: Czekaj.... Dziewczyna ma 28 lat i ojciec jej nie pozwala spać poza domem? ()

No i tak jak ktoś już słusznie napisał, jeśli wartości religijne mają dla niej duże znaczenie, to pamiętaj że współżyć wolno tylko po to aby począć dziecko
  • Odpowiedz