Wpis z mikrobloga

@koszerny_karczek: Pierwsze primo -w dzisiejszej aferze najbardziej skandaliczne był atak na tą kobietę.

Komendant nie wiem czy komuś zrobił krzywdę, ale nawet jeśli to raczej nie było w tym premedytacji.

Drugie primo -w cywilizowanym państwie prawa jeden i drugi powinien odpowiadać. Nie wiem czy zauważyłeś, ale była zmiana ekipy w parlamencie i możemy mieć nadzieję na powrót części standardów praworządności.
w tym wypadku Braun po prostu napadł na ludzi, którzy obchodzili chanukę, jakaś kobieta dostała prosto w twarz. Przy okazji tam też były dzieci


@johny-kalesonny: o mój ulubiony fajnopolack johny kalesony. braun dokonał haniebnego ataku na kobiete!!! która sama się #!$%@?ła na niego. jakby była myśląca to by odeszła od tej świeczki ale nie, musiała swoim ciałem ją chronić XD dla lewarów świeczka ważniejsza niż ludzki płód. takie są fakty.
W dzisiejszych czasach bezpieczniej i bez przypału odpalić granatnik w gabinecie niż zgasić świeczki gaśnicą. WTF?


@koszerny_karczek: Myślę, że po zmianie władzy odpalenie granatnika nie obyłoby się bez konsekwencji.
Co ciekawe, coraz bardziej się wydaje, że komendant może być poszkodowanym, a nie sprawcą bo ktoś inny podczas zakrapianej imprezy pierdonął z granatnika