Wpis z mikrobloga

Jest dokładnie tak jak przewidziałem wiele miesięcy temu. Cała konfederacja była ugadana z PiSem tylko napompowany balonik poparcia pękł niczym słoik. I te ich przezabawne fikołki, że konfederacja jednak nie weszła w koalicję xD Przypomnijmy, że Korwin sam to potwierdził. Z maili Tyszki wynikało to samo. I to miesiące przed wyborami. Spadochroniarze z PiSu na listach. I to liczenie głosów kuców na wykopie czy starczy do koalicji głosów xD Były PiSowiec Wipler zostaje liderem xD Z Wiplerem to w ogóle zabawne, pisałem miesiące temu, że Wipler steruje konfederacją, to kuce wyzywali mnie od trolli, bo to człowiek skompromitowany i nie mający żadnego związku z konfą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie na taki właśnie pyszny ból dupy liczyłem. Chcieliście wyruchać Freda, to Fred wyruchał was. #pdk #konfederacja #neuropa #polityka #heheszki #bekazkuca #bekazprawakow #4konserwy
  • 23
  • Odpowiedz
@Jariii: Już po wczorajszych wpisach Wiplera na Twitterze widać, że to pisowiec. "Szkoda" Bosaka bo jeśli by stworzył coś z Braunem i Korwinem oraz "wolnościowcami" co ich Wipler z Mentzenem wyjeb@li to by to byla prawdziwa Konfederacja a nie obecna przystawka PiSu
  • Odpowiedz
Szkoda" Bosaka bo jeśli by stworzył coś z Braunem i Korwinem oraz "wolnościowcami" co ich Wipler z Mentzenem wyjeb@li to by to byla prawdziwa Konfederacja a nie obecna przystawka PiSu


@#!$%@?: Po tym co narodowcy i Braun #!$%@? zmieniając Konfę w partię szurów to ludzie o poglądach wolnościowych nie chcieliby z nimi nawet ubić muchy w kiblu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@Jariii A wy dalej desperacko próbujecie tłuc w ten bęben? xD

Najbardziej pewna koalicja w historii, która od ponad 8 lat uparcie nie chce się ziścić xDD
  • Odpowiedz
Najbardziej pewna koalicja w historii, która od ponad 8 lat uparcie nie chce się ziścić xDD


@Emes91: nie wiem kurde a Ty byś się chciał kompromitować jakby i tak nie można było osiągnąć celu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jariii Mnie najbardziej rozwaliło:
Zwiększyli % i zwiększyli ilość mandatów ...a u nich stypa xD

Morawiecki nocy wyborczej wprost mówił ile posłów jeszcze może dokulac jako pewnik w wyliczeniu już uwzględniając posłów konfederacji xD Mentzen przepraszał ze nie dowiózł itp itd
Saeglopur - @Jariii Mnie najbardziej rozwaliło:
Zwiększyli % i zwiększyli ilość manda...

źródło: temp_file7761961048817696747

Pobierz
  • Odpowiedz
Wierzysz we wszystko co Korwin mówi? To jakiś twój guru?


@Hymenajos: Jak Korwina uważam za odklejonego tak szczerości mu nie odmówię. Wręcz bym powiedział, że jest zbyt szczery.
  • Odpowiedz