Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Echh, jednak #rozowepaski maja w naturze patrzenie na potencjalne samca przez pryzmat pieneidzy i mozliwosci zdobywania zasobow.

Maja racje niektore mirki z tym, ze dla rozowych liczy sie albo morda i dobre geny albo hajs, nic innego. Dowod tego mialem jak zaprosilem na kawe nowo poznana rozwa, chyba byla mna rozczarowana na zywo bo dawala po sobie poznac brak zainteresowania i po nieco ponad godzinie juz chciala wychodzic, ze niby hehe ma cos do zalatwienia jeszcze dzisiaj (wczesniej nic o tym nie wspominala).

No dobra, nie to nie, chcialem zachowac resztki honoru, poprosilem dziewczyne, ktora nas obslugiwala o rachunek i platnosc karta. Kiedy podeszla to wyciagnalem diamentowa (czy tam srebrna) karte ING, ktora posiadam. (Dla niewtajemniczonych - banki oferuja lepsze konta i specjalne karty dla klientow, ktorzy maja duzo hajsu na ich koncie).

Chyba rozowa zauwazyla, ze mam ta karte i wiedziala co ona oznacza bo nagle zmienila nastawienie i powiedziala, ze w sumie to mozemy jeszcze isc na spacer gdzie spedzilismy jeszcze kolejna godzine, nastapila u niej zmiana nastawienia o 180 stopni w stosunku do mnie.

Najgorsze w tym jest to, ze ona serio mi sie podoba i zamiast olac szmule i golddigerke to ciagnie mnie, zeby sie ustawiac z nia na kolejne spotkanie.

Co o tym myslicie? A moze to ja sobie cos ubzdyralem i po prostu spodobalo jej sie to, ze chcialem jej postawic ta kawe i ciastko?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: Przecież złotą kartę można mieć jak się zarabia 4000 miesięcznie XD Platynowa to koło 10k miesięcznie, na srebrna to nie ma wymagań właściwie XD

Zaszpanować to byś mógł jakbyś miał czarną.

Niezły bait xD
dla rozowych liczy sie albo morda i dobre geny albo hajs


@mirko_anonim: both - tylko z wiekiem dla hajsu i wygody jest w stanie zrezygnować z jakości genów bo i tak na ciąże mniejsza szansa (ale lepiej nie rezygnować z niczego ofc)

i po nieco ponad godzinie juz chciala wychodzic


Ale to że na 1 spotkaniu ktoś nie chce siedzieć 7h to jeszcze nie znaczy że jest totalnie niezainteresowany - zwyczajnie
@mirko_anonim: To ta karta, która kosztuje 650zł/rok chyba że się wyda NIEBAGATELNE 12500zł? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Fajny harlekin dla przegrywów mordo.