Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #wykop #moderacja #hv0content #ateizm #religia #fanatyzm

Moderacja po raz kolejny pokazała swój idiotyzm (z całym szacunkiem, ale inaczej tego nazwać nie można).

Konkretnie mówiąc #hv0 uznał m.in. poniższe komentarze za całkowicie zgodne z regulaminem:

#​1 @tomcio2002​:

@​Prawdziwaprawda:


POPIERAM!


Ateista = Idiota <3



P.S. Bóg mi dał moc i przewiduje,że będzie pod tym komentarzem 347361363minusów ;)

#​2 @tomcio2002​:

@​Prawdziwaprawda: Zobacz ile #!$%@? ateistów! Aż śmiech patrzeć! :D


I tak dalej, wszystkich przytaczać nie będę. Czy tylko ja tak mam czy jednak te komentarze atakują innych? hv0 nie dopatrzył się tu ani rasizmu religijnego, dyskryminacji, ani choćby obrażania innych czy czegoś podobnego.

I tu jeszcze taka mała prośba, nie mogę powtórnie wysłać zgłoszenia, więc dobrze by było gdyby ktoś z was to zrobił, albo przekazał dalej komu trzeba. Nie lubię zostawiać spraw nie załatwionych... mam nadzieję że dotrze to jakoś do moderacji.
  • 12
@kaifasz: @RPG-7: Ani to gimboateizm, ani ból dupy. Gdybym napisał '#!$%@?ć katolików' czy coś w tym guście, to też bym oczekiwał że ktoś mnie zgłosi i zostanie to uznane za prawidłowe. Po to są zgłoszenia, żeby Wykop nie zarósł osobami o podobnej mentalności.
@Przemok: Podobno ateizm to nie religia? Tak? To dlaczego przyrównujesz ateistów do katolików? Ateiści głoszą, że religia jest jak zbieranie znaczków, czyli czyjeś hobby czytania biblii, czy koranu - tak? Więc jeśli ateizm nie jest wyznaniem, to czym jest? Jest światopoglądem, hobby, więc jeśli ja napiszę, że #!$%@?ć filetalistyków, albo #!$%@?ć etymologów motyli, #!$%@?ć hobbystycznie czytających ksiażki telefonicznie - nie obrażam jakiejś ideologii? Obrażam? Czyjeś hobby, a nie wyznanie religijne...

Byłem
@mustafas00:

Podobno ateizm to nie religia?


W pewnym sensie brak wiary to też wiara (w brak Boga).

Ateiści głoszą, że religia jest jak zbieranie znaczków, czyli czyjeś hobby czytania biblii, czy koranu - tak?


To jest Twój obraz postrzegania wierzących przez ateistów, czy pochodzący z portalu gimboateizm​.pl? Religia nie jest hobbym i zgodziłby się z tym niemal każdy.

jeśli ja napiszę, że #!$%@?ć filetalistyków, albo #!$%@?ć etymologów motyli, #!$%@?ć hobbystycznie czytających
@Przemok: W pewnym sensie brak wiary to też wiara (w brak Boga)....

Nie istnienie Reptilian to w pewnym sensie brak wiary, lub też wiara (w nie istnienie Reptilian), tak możemy dyskutować miesiącami.

Ja już przeszedłem wszystkie szczeble ateizmu, jak też katolicyzmu. Przekonywanie kogoś szczególnie w problemach filozoficznych nie ma sensu. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że tam gdzie dwóch matematyków się nie zgadza w danym rozwiązaniu to przynjemniej jeden z nich nie
@mustafas00:

Nie istnienie Reptilian to w pewnym sensie brak wiary, lub też wiara (w nie istnienie Reptilian), tak możemy dyskutować miesiącami.


Zgadzam się z tym - można wierzyć w nieistnienie Reptilian, jak i można nie wierzyć w ich istnienie.

Przekonywanie kogoś szczególnie w problemach filozoficznych nie ma sensu (...) To tak jakbyś chciał przekonać świadka Jehowy do swoich poglądów, 98% nie uda Ci się to.


Również i z tym się zgadzam,