Wpis z mikrobloga

#tinder Hej Mirki mam 29 lat byłem 2 razy w związku,ale skończyły sie dość szybko pół roku około to trwało na Tinderze,Badoo przez okres trzech lat miałem może z 3 fwb w tym z jedna Ukrainką nie jestem bogaty mam długi mieszkam w kawalerce i zarabiam średnia krajowa do tego brak samochodu marnie widzę moja przyszłość a chciałbym założyć rodzine z taki statusem społecznym jestem ludzkim śmieciem z wyglądu 182cm niebieskie oczy szczupły czytam tu na wykopie różne historie facetów które opisują jeżeli typ który zarabia po 20 koła na programiwaniu albo jest lekarzem i nie może poznać kobiety to ja mogę już sobie miejsce kopać na cmentarzu bo zdechnę sam jak pies ehh trzymajta sie tam chłopy…
  • 18
@Dejw983 ja byłem kurierem z dużymi zaburzeniami psychicznymi też z biednego domu i też w sumie mogłem wybierać spośród kilku wybranek, kwestia lokalizacji jak mieszkasz w jakiejś dziurze to nie dziw że tam niema kobiet, w dużym mieście jest niedobór facetów to tam miałbyś łatwiej znaleźć
średnia krajowa i masz długi?


@marcin-kolecki: a to jakiś wyczyn? Kiedyś pisałem, jak robiłem jako pośrednik kredytowy i miałem klienta z dochodami netto >60k miesięcznie zakredytowanego po same jaja spłacającego jeden kredyt drugim, kredyty chwilówkami itd.

Wystarczy nietrafiona inwestycja w biznes, w kredycie i zostajesz z ratami, dostawcami do spłacenia, rachunkami, fakturami za towar, w zależności czym się zajmujesz.
@Dejw983:

takie #!$%@? z tymi lekarzami, którzy nie mogą se znależć panny xD tylko jakiś zdesperowany wykopek 100kg mógł takie coś napisać

ogarnij długi, ogarnij sobie życie, potem szukaj se żony, ja nie chciałbym wejść w relacje z kimś kto obecnie jest w tak ciężkiej sytuacji finansowej/życiowej. skup się na jednej rzeczy, zrób ją dobrze, potem skup się na kolejnej.

sam miałem taki okres, że życie mnie przygniotło, straciłem robote, a
@majcius: Zgadza sie to mądre co napisałeś jak ktoś ma burdel w życiu to lepiej zeby skupił sie na sobie takze,bede dążył do tego zeby spłacić długi i może jakaś lepsza prace znaleźć jeżeli szczęście dopisze co do aplikacji randkowych raczej marnie to widzę na Tinderze same atencjuszki lecące na wygląd i hajs mam duże libido takze raz od czasu pójdę na diwę i może cos sie polepszy…
@Dejw983:

step by step. ja obecnie jestem parkingowym, do tego studentem zaocznym, który pod koniec miesiąca ma 10 zł przy duszy xd

znajdź sobie lepszy zawód to dobra opcja. wiem, jak takie je banie się z życiem codziennym i spłata długów jest ciężkie, dlatego ja w tamtym moim najgorszym okresie ograniczyłem wszystko do minimum, żeby wyjść z tego jak najszybciej.

możesz uznać to za kicz, który każdy wciska każdemu, ale ja
@Maxior99: zawód, który wykonujesz nie definiuje Cię jako odpowiedniego partnera, to dość oczywiste.
zdaje sobie sprawę z tego, że są kobiety, które lecą na siano, pozycje społeczną i inne płytkie wartości, ale to, że akurat Ty będziesz mógł zapewnić jej te płytkie wartości stawia Cię po prostu jako kolejnego gościa w kolejce, który może to zapewnić pani, która jest make up artist.

i wiem, że brzmi to jak pier dolenie oskarka
@majcius: pierw piszesz, że to pieprzenie,że lekarz nie potrafi znaleźć kobiety , a później, że to nie zawód definiuje Cie jako odpowiedniego partnera ,a hajs to tylko wygodny dodatek
Zdecyduj się w koncu
@Dejw983: ale lekarze mają często ego top i gadają ciągle o tym, raz pisalem ze studentka lekarskiego to mowi ze nie moglaby byc z lekarzem własnie dlatego, przecietna julka sie zanudzi przy takim chocby mieli latac na wakacje co 2 miechy
@Maxior99: jestem cały czas zdecydowany i podtrzymuje to co napisałem.

wykopki mogą pier dolić, że nawet lekarze nie mają dziewczyny, a co dopiero ja biedny wykopek xD i będą się nad sobą użalać, bo nie widzą dla siebie nadziei, bo nawet LEKARZE których uważają za lepszych od siebie nie mogą znaleźć kobiety.

I teraz trzeba się zastanowić dlaczego nie mają kobiety.

widzę w sumie, że trochę niejasno napisałem i kumam zamieszanie