Wpis z mikrobloga

Dziś chciałem powiedzieć coś o youtuberce i wykopowiczce - Andromedzie. O co ci dziewczyno chodzi? Jesteś ukraińską agentką? Nie jestem fanem Rosji ale trzeba tutaj przyznać jedno, i widzi to oprócz mnie i @Balonowy21 coraz więcej ludzi - Rosja to naprawdę ciekawy kraj. Ok, Putin to szaleniec ale on niedługo odejdzie a Rosja to naprawdę piękny i ciekawy kraj. I wyciąganie najgorszych przykładów, żeby pokazać Polakom jaka to ta Rosja jest zła to zwykład propaganda. To jest super kraj względem przyjaźni na arenie międzynarodowej, turystyki a także jako kierunek migracji. Czy to wszystko jest warte poświęcenia żeby przypodobać się ukrom, którzy zawsze, i dzisiaj też (via protest przewoźników) skupiali się jedynie na tym, żeby nam dopiec? Przeraża mnie myśl o dojściu do władzy Tuska, ale jeżeli on naprawi nasze relacje z Rosją - wybaczę mu wiele.

#polityka #tvp #sejm #pis #ko #wybory #rosja #ukraina
  • 56
@Stabilizator: my zrobiliśmy bardzo wiele, dla takich jak Ty go szczyt marzeń ;) Polska od kiedy czerwone szczury nas opuściły rozkwitła.
Ukraina też rozkwitnie jak ją opuścicie ;)
Jednak nie go było przedmiotem hmmm naszego „dialogu”.
Co Twój komentarz wniósł do dyskusji?
To że nie nawidzisz Ukrainy i kochasz kacapie to każdy wie. To że dla Ciebie największym pocieszeniem jest fakt że są tacy co mają tam samo źle jak wy
@dawig123:

To jest super kraj względem przyjaźni na arenie międzynarodowej, turystyki a także jako kierunek migracji.

Turystyki - tak
Przyjaźń międzynarodowa i kierunek ,,migracji'' XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Z kolei co by złego o Rosji nie mówić, mają sporo dobrych piosenek i jeszcze więcej wybitnej literatury. Język sam w sobie też jest dosyć miły dla ucha jeśli się pozbędzie negatywnych konotacji (co prawda jest to subiektywne, ale wiele osób się ze mną zgodzi, szczególnie
@dawig123: tak nieironicznie to uważam, że na wykopie nie ma zdrowych ludzi, więc ona ma pewnie jakiś lekki autyzm i jak widać jest wysoko funkcjonującym członkiem społeczeństwa.
Lubię ją, jedyne co mi ostatnio przeszkadza to to, że ewidentnie robi masowo materiały pod wyświetlenia i pod $$ przez co szybko się to wypali.

@Andromeda_YT zwolnij z materiałami, nie idź na ilość.
@Stabilizator: Ty tak udajesz czy faktycznie masz problemy ze zrozumieniem prostego pytania?
Co Twój komentarz wniósł do dyskusji?
I skończ pisać te swoje dyrdymały zazdrośniku ;)
Chciałbyś się tak jak ja urodzić w eleganckim szpitalu z toaletą i bieżącą ciepłą wodą :)
@Stabilizator:
Masz proste pytanie Saszka ;)
Co Twój komentarz wniósł do dyskusji?

Gdybyśmy np. rozmawiali o głodzie w Kenii, to byś pewnie pisał że głód też jest w Kongo i co? Spoko problem rozwiązany?
Dyskusja rządzi się pewnymi prawami, które łamiesz rozmywając temat główny i próbując go pchnąć na boczne tory. Wiem że ciężko to zrozumieć ale spróbuj… pomogę.
Najpierw odpowiedz na to proste pytanie.
Gdyby tylko usunac psychopate Putina - jedna z najlepszych


@dawig123: Poziom odklejenia jak u "stabilnych" pisowców. Kaczyński jest be, ale gdyby nie on to PiS byłby bardzo dobry. XDD
No nie, PiS bez Kaczora jest #!$%@? aż do samego dna. Znam prywatnie osoby, które w moim mieście kandydowały do Sejmu z ramienia PiS i są to totalne odpady społeczne i zera moralne.

Jeszcze sobie wzajemnie plusujecie komentarze z tym Balonowym, nie