Wpis z mikrobloga

Dziś chciałem powiedzieć coś o youtuberce i wykopowiczce - Andromedzie. O co ci dziewczyno chodzi? Jesteś ukraińską agentką? Nie jestem fanem Rosji ale trzeba tutaj przyznać jedno, i widzi to oprócz mnie i @Balonowy21 coraz więcej ludzi - Rosja to naprawdę ciekawy kraj. Ok, Putin to szaleniec ale on niedługo odejdzie a Rosja to naprawdę piękny i ciekawy kraj. I wyciąganie najgorszych przykładów, żeby pokazać Polakom jaka to ta Rosja jest zła to zwykład propaganda. To jest super kraj względem przyjaźni na arenie międzynarodowej, turystyki a także jako kierunek migracji. Czy to wszystko jest warte poświęcenia żeby przypodobać się ukrom, którzy zawsze, i dzisiaj też (via protest przewoźników) skupiali się jedynie na tym, żeby nam dopiec? Przeraża mnie myśl o dojściu do władzy Tuska, ale jeżeli on naprawi nasze relacje z Rosją - wybaczę mu wiele.

#polityka #tvp #sejm #pis #ko #wybory #rosja #ukraina
  • 56
@dawig123: ogólnie to czemu teraz tam nie pojedziesz? W Estoni można na 100% przekroczyć granice, moze nawet w tv Ci pokażą… europejczyk ucieka ze syfu ue do ostoi konserwatyzmu kacapi. Tak tylko z ciekawości pytam ;)
Co do Adrimedy to ona tłumaczy kacapskie materiały o kacapii, plus wtrąca swoje komenty, ale o vo tu sięwkurzać? Przecież to nie jest jej reportaż tylko jakiegoś kacapa.
widzi to oprócz mnie i @Balonowy21 coraz więcej ludzi


@dawig123: aquamen, groover, ktoś jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok, Putin to szaleniec ale on niedługo odejdzie


@dawig123: No i nie powiedziane, że przyjdzie po nim ktoś lepszy. Jak przyjdzie, to wtedy będziemy negocjować. Historia z resztą pokazuje, że pewne trendy w polityce zagranicznej Rosji są stałe, na przykład potrzeba podporządkowania sobie państw ościennych.
@dawig123:

Ok, Putin to szaleniec ale on niedługo odejdzie

Jak myślisz czy było wielu, którzy myśleli jak Ty około 20 lat temu, gdy to nasz kolega Putin wybierał się na drugą kadencję?
Wiesz od którego konkretnie roku sprawuje on władzę? Niedługo odejdzie? Tak, na następną kadencję. Niedawno znowu zmienili w tym celu prawo.

Druga sprawa, że @Andromeda_YT jest na wykopie. Wystarczy zaprosić ją do dyskusji i zapytać samemu.
Nie jestem jej
materiał o wiosce w głubince, którą mieszkańcy szczerze kochają i nie chcą jej opuszczać


@Andromeda_YT: od jakiegos czasu oglądam kanał pewnej dziewczyny, która z chłopakiem mieszka gdzieś w rosyjskiej dziczy(w lato chyba w st. petersburgu mieszkają), tak wyczaiłem przynajmniej.
otóż jest to kanał o zyciu czarnej pumy którą wychowują, i ona tak fajnie, ciepło i sympatycznie wygląda, jej życie, i wies w której mieszkają, że takie filmiki robia wiekszą robote,
@Stabilizator: ale jakbyś zauważył tu nikt nie pisze o Ukrainie?
Co Twój komentarz wnosi do dyskusji?
Ukraina nie jest jak to wczoraj fiutin określił kacapię największą gospodarką świata, nie jest też zgniłym zachodem do którego dąży Ukraina. Nikt kacapi nie porównuje tutaj z innymi państwami … no może oprócz Ciebie dla którego sukcesem kacapii jest fakt że na Ukrainie jest bieda. Tak jest bieda bo byli pod kacapskim butem a kiedy
@dawig123: po pierwsze - nie ukrom, a Ukraińcom, po drugie dobry kacap to martwy kacap, a kacapia jest interesująca jak druga dziura w dupie. Rosja jest piękna jak rak krtani, bo jest to kraj rak, który atakuje inne kraje. Większość rosjan (kacapów) jest #!$%@? do cna i popiera politykę tego lunatyka.
Na pohybel kacapom i takim jak ty!