Wpis z mikrobloga

Dziś chciałem powiedzieć coś o youtuberce i wykopowiczce - Andromedzie. O co ci dziewczyno chodzi? Jesteś ukraińską agentką? Nie jestem fanem Rosji ale trzeba tutaj przyznać jedno, i widzi to oprócz mnie i @Balonowy21 coraz więcej ludzi - Rosja to naprawdę ciekawy kraj. Ok, Putin to szaleniec ale on niedługo odejdzie a Rosja to naprawdę piękny i ciekawy kraj. I wyciąganie najgorszych przykładów, żeby pokazać Polakom jaka to ta Rosja jest zła to zwykład propaganda. To jest super kraj względem przyjaźni na arenie międzynarodowej, turystyki a także jako kierunek migracji. Czy to wszystko jest warte poświęcenia żeby przypodobać się ukrom, którzy zawsze, i dzisiaj też (via protest przewoźników) skupiali się jedynie na tym, żeby nam dopiec? Przeraża mnie myśl o dojściu do władzy Tuska, ale jeżeli on naprawi nasze relacje z Rosją - wybaczę mu wiele.

#polityka #tvp #sejm #pis #ko #wybory #rosja #ukraina
  • 56
  • 1
@perla-nilu: A nie? Zanim Rosja nie zostala wykluczona z biznesu przez zasrane UE i monopoliste USA to Moskwa i Petersburg byly nie mniejszymi centrami outsourcingowymi dla zachodnich firm finansowych niz Polskie/Czeskie/Slowackie miasta. Wiadomo, ze nigdy nie stanowila konkurencji dla Berlina czy Londynu ale byla ciekawa alternatywa dla Europejczykow ze srodka.
  • 1
@perla-nilu: Rosja to jest imperium, co by nie mowic. Czy ktos lubi Rosje czy nie - faktem jest to, ze przelamuja kontrofensywe Ukrainy, a co po tym? Dalej sankcje, ktore beda mogly spowodowac ich agresje? Bo po odwolaniu sankcji oni za 3-4 lata znowu beda imperium. a UE to syf i nie dziwie sie, ze nie chcieli