Wpis z mikrobloga

A tu szybkie Informowanko zapowiadanego wcześniej konkursu dla uczestników #wykopaka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dwie osoby, a raczej idealnie dobrana za pomocą systemu losującego - para, mogą dostać po 5 kg żelków Gusto!

Najlepsza paka, która zdobędzie najwięcej plusów w obecnej edycji, dostanie nasze żelki, zgodnie ze swoimi preferencjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Święta to czas dobroci, współpracy, takie tam
Więc drogi Mikołaju, nawiąż dobry kontakt ze swoim obdarowywanym, bo to od niego trochę będzie zależeć czy udostępni zdjęcie i opisze je na tyle ciekawie by pościk był plusowany! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spamujcie [jakościowo] jak przystało na dobrych Wykopków, opisujcie z zaangażowaniem swoje prezenty, a dostaniecie kolejny prezent na święta!

Dla wszystkich ,,nie chcem", Jeśli wygrana para jednoznacznie stwierdzi, że nie chce dodatkowej paczuchy z żelkami Gusto [za ciężko w kręgosłup czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), to nagroda przejdzie na kolejną osobę.

UWAGA, WARUNKI KONKURSU:

- NIE muszą być w paczce żelki Gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Oznaczacie poniższe tagi: #wykopaka #pokapake #gusto

*Osoby, które miały to szczęście dostać prezent przed terminem ogłoszenia konkursu wliczają się w ocenę, mimo nie spełnienia ,,wszystkich zasad"

Kolejne paki, muszą te zasady spełnić ʕʔ
Kwasny_konfident - A tu szybkie Informowanko zapowiadanego wcześniej konkursu dla ucz...

źródło: wykopaka konkursik

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: Zawsze te plusy z wykopaki są nieadekwatne. Te pierwsze mają więcej, a potem już nikt nie patrzy XD To już lepiej jakbyś sobie sam wybrał na koniec kilka i zrobił ankietę.

  • Odpowiedz
@MajoZZ: Jak pojawią się głosy sprzeciwu, to może przemyślimy czy to ogarnąć inaczej, ale ciężko znaleźć na ten moment idealne rozwiązanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak to trzeba kombinować by przedstawić to śmiesznie, ciekawie i bardziej angażująco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak na diecie cfaniaczku to mamy też żelki light z erytrytytocośtamtolem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: @MajoZZ trzeba też brać pod uwagę fakt, że powiadomienia na tym portalu działają jak...jak działają ( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro to Gusto jest organizatorem konkursu, to uważam, że możecie zastrzec sobie prawo do wybrania na przykład 10 najlepszych według Was paczek, a potem zrobić wpis ze zdjęciem 10 paczek z ankietą + linki do tych paczek. Tylko nie pamiętam, czy w ankiecie wykopowej można dodać 10
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Bylibyśmy jako fundatorzy nagrody za najlepszą pakę, ale niestety nie udało się na czas tego ogarnąć :<

Temat do przemyślenia, dzięki za hinta
Ale na ten moment i tak zachęcamy po prostu do robienia jak najciekawszych postów, żeby plusowali także Ci co nie brali udziału :D
Pamiętam, że w tamtym roku, jak nie mogłem wziąć udziału bo moje konto miało za mało wpisów (lurkowałem jedynie xD) to masę wpisów zaplusowałem
  • Odpowiedz
@MajoZZ: TAK ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale trafiła mi się osoba z konkretnymi oczekiwaniami, minimalistyczna więc nie podzielę się swoim humorem niestety w tej edycji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W przyszłym roku czekam na śmieszka, bo to wtedy największą zabawę będę miał xD
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: ktoś dostanie super paczkę i jeszcze za to dostanie nagrodę.... no takie dziwne te zasady.
„Każdemu, kto ma, będzie dodane; a temu, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma (Łk 19,26).
  • Odpowiedz
A jak na diecie cfaniaczku to mamy też żelki light z erytrytytocośtamtolem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kwasny_konfident: A gdzie są kwaśne/radioaktywne z erytrytolem cfaniaczku? Tyle miesięcy już czekam na to - kwaśne to jedyne jakie jadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz