Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kredyty na termomixy smrixy, albo kupują piekarniki w cenie pełnoletniego opla, a ja sobie robię zapiekanki w air fryerze siajomi za 200 zyla jak król.

Robiłem jeszcze kurczaki, wychodzą mega fajne. Pieczone ziemniaki jak z ogniska, robiłem frytki bez oleju i podgrzewałem pizzę bez odpalania ogromnego prądożernego piekarnika w zabudowie. Jedyna wada że trochę mały, następny kupie jakiś wielki dwukomorowy Ninja

Ciekawe co jeszcze mogę tam zrobić xD

#gotujzwykopem #jedzenie #gotowanie #kuchnia #airfryer #chwalesie #wygryw
Atreyu - Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kr...

źródło: 18d1c6e6497ba14a731c6f915fc9f5b7eef9373646324dfabbad95f4f95a3b3d_1

Pobierz
  • 123
@Atreyu: myslalem ze nie potrzebuje tego urzadzenia a dzis pluje sobie w brode dlaczego nie zakupilem tego wczesniej.

Zadna potrawa ktora do tej pory robilem w konwencjonalnym piekarniku w 3 roznich mieszkaniach i piekarnikach nie wyszla tak dobrze jak w air frayerze (Kupilem duzy, 30Litrowy)

Wszystko jest dobrze przyrzadzone, kruche, cieple w srodku tak jak na zewnatrz, brak spalonego zarcia, soczyste mieso.. a to wszystko nagrzewa sie w 2 minuty, wrzucasz
@SzybkieSondy: *Mentalne dziady kiedy młode pokolenie tworzy nowe urządzenie które idealnie spelnia ich zmieniające się potrzeby i nadaje mu wygodną nazwę (najczęściej opartą na oryginalnej angielskiej nazwie by ułatwić szukanie informacji w zdominowanym przez język angielski internecie) tak ze każdy zawsze dokładnie wie o czym mowa*
jamajskikanion - @SzybkieSondy: *Mentalne dziady kiedy młode pokolenie tworzy nowe ur...

źródło: Screen_Shot_2017-11-10_at_10.36.15_AM

Pobierz
@iErdo: relatywnie długo przekonuję się do wynalazków. Z reguły zdążę je potestowac u kogoś znajomego kto zdąży go kupić przęde mną.
Wychodzę z założenia że i tak mam za dużo gratów w kuchni
@zdrajczyciel @Dioromeh

Obydwaj macie bul otwora potwora.
Jakiś czas temu kupiłem mikrofale z funkcją termoobiegu, nierdzewka full, 37 czy tam 39 litrów. Bierze 2 kw prądu zamiast ośmiu z piekarnika. Łatwa w utrzymaniu. Nagrzewa się w dwie minuty.
Piekarnik w związku z tym stoi nieużywany od paru lat.
Jedna godzina pracy piekarnika to 8 kw razy koszt za kw. A takich airfrajerow 4 razy mniej. No to chyba rachunek jest prosty.
Ale
@mjr_bien: Na wynajmowanym - Zanussi BMX 315, jakieś 2 kW, do 200 stopni nagrzewał się właśnie jakieś 20-25 min. Poprzednie mieszkanie to był w ogóle jakiś antyk ale też podobnie. Ale tak czy siak, frytkownicy, którą po prostu włączasz i wychodzisz nie przebije. Ot dwa urządzenia o zbliżonym profilu ale trochę innym zastosowaniu.

Jedna godzina pracy piekarnika to 8 kw


@muchabzz: Gdzie ty widziałeś piekarniki 8kW? Nawet konwekcyjne gastronomiczne tyle