Wpis z mikrobloga

W czerwcu tego roku miałem włamanie do firmy. Chłop coś tam poniszczył i ukradł dwa telefony xiaiomi xD #!$%@? z tym, ale wychodząc z lokalu zaszedł do restauracji obok, pobił kelnerkę i sobie poszedł. Policja go złapała, wywiozła na wytrzeźwiałę, a jak się okazało że trzeźwy, tylko odklejony to go puscili. Chłop skorzystał z okazji, poszedł do centrum i obił inną kobietę. Wtedy dopiero został zatrzymany i przewieziony do Choroszczy na dwa miesiące. No i w związku z tym zostałem wezwany na dosłuchanie (po 5 miesiącach od zdarzenia), bo policja miała odebrać chłopa z Choroszczy, ale powiedzieli, że nie mają jak i niech autobusem do nich przyjedzie usłyszeć zarzuty xD No i oczywiście chłop #!$%@?ł i nie wiadomo gdzie jest, a te dosłuchanie mnie to miało być w celu poinformowania mnie, że śledztwo zostaje zawieszone bo chłop #!$%@?ł. Pani policjantka powiedziała szczerze, że nawet go za bardzo nie szukają, bo i tam sam w końcu wypłynie - tzn gdzieś się włamie, albo obije jakąś kobietę xd Pozdawiam serdecznie z tego miejsca dzielne panie i dzielnych panów milicjantów #policja
  • 62
  • Odpowiedz
@zbiggniew_wodeccki człowiek czuję się od razu bezpieczniejszy! Widać, że policja spełnia swoje obowiązki wzorowo. Jak ktoś obije kolesiowi mordę, to przyjadą na wstecznym, bo wiedzą, że może ten będzie miał coś do stracenia, więc i warto go dojechać :)
  • Odpowiedz
@zbiggniew_wodeccki: nie będę bronić policji ani policjantów, ale braki są tak ogromne, że nie ma kto prowadzić spraw, jezzzic na interwencję.. sprawy umarzane, bo nie mogą się z nimi wyrobić. Zresztą jak tu się wyrobić jak gościu ma 100 spraw na biegu xd
  • Odpowiedz