Wpis z mikrobloga

W czerwcu tego roku miałem włamanie do firmy. Chłop coś tam poniszczył i ukradł dwa telefony xiaiomi xD C--j z tym, ale wychodząc z lokalu zaszedł do restauracji obok, pobił kelnerkę i sobie poszedł. Policja go złapała, wywiozła na wytrzeźwiałę, a jak się okazało że trzeźwy, tylko odklejony to go puscili. Chłop skorzystał z okazji, poszedł do centrum i obił inną kobietę. Wtedy dopiero został zatrzymany i przewieziony do Choroszczy na dwa miesiące. No i w związku z tym zostałem wezwany na dosłuchanie (po 5 miesiącach od zdarzenia), bo policja miała odebrać chłopa z Choroszczy, ale powiedzieli, że nie mają jak i niech autobusem do nich przyjedzie usłyszeć zarzuty xD No i oczywiście chłop s--------ł i nie wiadomo gdzie jest, a te dosłuchanie mnie to miało być w celu poinformowania mnie, że śledztwo zostaje zawieszone bo chłop s--------ł. Pani policjantka powiedziała szczerze, że nawet go za bardzo nie szukają, bo i tam sam w końcu wypłynie - tzn gdzieś się włamie, albo obije jakąś kobietę xd Pozdawiam serdecznie z tego miejsca dzielne panie i dzielnych panów milicjantów #policja
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbiggniew_wodeccki Polska policja to idealny przykład jak w ciągu kilku lat tak się zeszmacić żeby kompletnie z----c sobie opinie. Ludzie 10 lat temu śmiali się z JP i HWDP a teraz nie znam normalnej osoby która nie gardzi tą formacją
  • Odpowiedz
  • 5
@zbiggniew_wodeccki Kolejny wymyślony pierd, który pozwolę sobie sprostować, z racji, iż poziom fantazji jest tutaj ogromny. Po pierwsze primo, jeżeli osoba nie jest "Poszukiwana" to nie ma podstaw, żeby go zatrzymywać, chyba, że popełnił przestępstwo. Teraz kolejna kwestia, o której twój mały Kubusiowi rozumek nie wie, to nawet jeżeli kogoś zatrzymają, zrealizują z nim czynność przesłuchania, to jak najbardziej mogą go wypuścić, jeśli nie zachodzi żadna z przesłanek do zatrzymania i
  • Odpowiedz
przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego.


@Nanuno: Chwila to jest coś takiego jak przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego? Zawsze myślałem, że przestępstwo jako takie jest z automatu ścigane z urzędu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krole Nie ma za co, całe życie się człowiek uczy i warto chłonąć nową wiedzę. Ja akurat tematyka prawną, jak i funkcjonowania służb mundurowych interesuje się od dłuższego czasu, więc wiem, że tego typu wpisy są po prostu zmyślone, albo celowo podkoloryzowane i zmanipulowane, bo realia są zupełnie inne.
  • Odpowiedz
@koronawirus: dokładnie tak. Pamiętam jak ludzie narzekali na rządy PO i ciepłą wodę w kranie. A później przyszedł PiS powymienial całkowicie kompetentne kadry WSZĘDZIE zaczynając właśnie od policji i takie mamy efekty. Dramat w PKP, w policji, w gornictwie dosłownie wszędzie. O służbie zdrowia nawet nie wspominam.

To jak pisowcy zeszmacili policję to jest ewenement dosłownie. Wywrócili tę formację tył naprzód do początku lat 90, a kto wie czy jeszcze
  • Odpowiedz
@zbiggniew_wodeccki: bo widzisz to działa tak że jak zabijasz rodzinę jadąc za szybko jak idiota ostatni samochodem to policja Tobie pomaga zatuszować sprawę a jak się nie udaje to dają czas na ucieczkę z kraju, a jak okradają Ciebie to się ciesz że wyszedłeś z tego komisariatu żywy bo mogłeś umrzeć z przedawkowania, od wybuchu granatnika, od niewydolności oddechowej, mam nadzieję że wyjaśniłem
serdecznie pozdrawiam
  • Odpowiedz
Pani policjantka powiedziała szczerze, że nawet go za bardzo nie szukają, bo i tam sam w końcu wypłynie


@zbiggniew_wodeccki: I potem ci nieudacznicy będą wychodzić na ulicę bo za mało im płacą.
Oni powinni wyjść na ulicę - pod ścianę i wiadomo co dalej, za zdradę państwa.
  • Odpowiedz
@zbiggniew_wodeccki: w policji nadal po staremu, było powiedzieć że pan miał 1 gram marihchuany w kieszeni to by sie zainteresowali i jak w tym kraju moza miec pozytywny stosunek do policji? chyba moga miec tylko ci co sie nigy nie zetkneli.... i co trzeba miec w glowie aby byc takim policjantem???
  • Odpowiedz
@zbiggniew_wodeccki: to jest właśnie policja, jak by ktoś sie zastanawiał dlaczego ćpun albo żul potrafi terroryzować okolicę latami to juz wiecie jak to możliwe. Nie mówiąc juz o sytuacji kiedy ktoś ma dojścia bo wtedy w ogóle jest niewidzialny jak Majtczak.
Ale nie zapłacicie podatku to będą u was jutro.
Gówniane gangsterskie państwo
  • Odpowiedz
@zbiggniew_wodeccki: Dostałem pierwszy raz w życiu wezwanie na policję. Wezwanie jako świadek. Jest podany artykuł 207 par. 1 kk. Data stawienia za tydzień. Wiem że nie mam wiedzy w sprawie z artykułu, więc dzwonię na policję by wyjaśnili i może przypomnieli iż jednak mam, lub odwołali wezwanie. 3 dni nie mogę się dodzwonić do milicjanta, choć dyżurny mówi że powinien być. Dzwonię dziś znów do dyżurnego i ten łączy na
  • Odpowiedz