Wpis z mikrobloga

@Nokimochishii: Najśmieszniejsze, że dokładnie to samo się dzieje przy naturalnym poczęciu. Ba, mnóstwo poronień ma miejsce do 12 tygodnia ciąży.

Ja w ogóle mam wrażenie, że te organizacje "pro-rodzinne" zachowują się jak psychopaci. Ludziom, którzy są wręcz zdesperowani, aby założyć rodzinę i szukają pomocy w medycynie, chcą zabrać taką możliwość, a tych którzy nie są jeszcze gotowi na jej zakładanie, chcą zmusić do donoszenia ciąży i opiekowania się dzieciakiem XD
@Nokimochishii: Wyobraźcie sobie dziecko które samotnie czeka aż przyjdzie i odbierze go ojciec, ale po 8 dniach bycia samemu, przychodzą po niego ludzie ubrani na biało, torturują go przez 7 dni tak że to dziecko wykrwawia i umiera w cierpieniach. Jak umrze to na jego miejscu pojawia się kolejne dziecko i też będzie torturowane i umrze, i będzie się to przez kilkadziesiąt lat powtarzać średnio raz na miesiąc.

I można ten
@kayleigh1507: żeby było jeszcze ciekawiej: w Polsce kobieta idąc do ginekologa potwierdzić ciążę (pierwszy miesiąc) praktycznie z automatu dostaje leki na podtrzymanie ciąży. U nas robi się to nagminnie a na zachodzie takie leki przepisuje się dopiero po którymś tam tygodniu ciąży, żeby właśnie odsiać te najsłabsze jednostki.
Teraz do przeciwników medycyny i invitro - skoro to metoda niezgodna z naturą, to dlaczego zgadzacie się na nienaturalne tabletki podtrzymujące ciążę? Czy
@cutecatboy: Chodzi o to, że przy in vitro zapładnia się kilka komórek i po jakimś czasie wybiera tego zarodka, który wygląda najlepiej a resztę... no właśnie, co kraj to obyczaj. W jednych się zamraża a w Polsce to nie wiem. Tu długo nie było regulacji i można było przysłowiowo spuścić w kiblu. Może kto inny powie jak jest teraz, czy coś się zmieniło.
@Nokimochishii: zamiast wprowadzać eugenikę po zapłodnieniu, wybierając kto dobrze rokuje i ma żyć, a kogo do zamrażarki, a poten spuścić w kiblu, wprowadźmy eugenikę przed zapłodnieniem: człowiek co nie potrafi zrobić dzieciaka nie powinien się rozmnażać i przekazywać swoich wadliwych genów, do zamrażarki z jego jajami
@Nokimochishii: potrzebowałem chwili. A jak się czują te które kończą na cycach, prześcieradle czy spuszczone w kibelku jak już sobie wyciekna? Z medycyny która znam, to jeden a rzadko dwa plemniki docierają do wnętrza komórki jajowej, reszta rozstrzelanko?