Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem gorzej być...

  • Nieśmiałym introwertykiem 68.8% (33)
  • Nieśmiałym ekstrawertykiem 31.3% (15)

Oddanych głosów: 48

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach