Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z racji, że nie mam kolegów to pochwale się na wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam 24 lata, w tym roku skonczylem inżynierke z #informatyka i listopad to był mój pierwszy miesiąc z ponad #15k na rękę (chyba coś tam nawet ponad 16k ale nie chce mi sie liczyc dokladnie). Oczywiście większość kasy pochodzi z pracy #programowanie (bo już na studiach pracowałem, więc nie jestem juniorem) ale po godzinach mam też swoją pasję na której trochę zarabiam, i kilka tysięcy wpada co miesiąc, a jest to w ogóle nie związane z programowaniem. Dodatkowo moje miesięczne wydatki to jakieś 2k pln, z czego 1,5k pln to żarcie, także większość zostaje w kieszeni xD co prawda pracuję ponad 60h tygodniowo, bo ta moja pasja pochłania spokojnie 20h, ale lubię to i fajnie, że dodatkowo na tym zarabiam. Ale nie powiem co to jest, bo by łatwo było odgadnąć moje prawdziwe konto, a przecież nie po to piszę z anonima ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie tyle chciałem przekazać #chwalesie #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @mpetrumnigrum na szczęście jestem z bananowej rodziny więc już mam własne mieszkanie, za które płacę te kilka stówek miesięcznie (czynsz do wspólnoty + woda, prąd itd.) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)