Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem że istnieje samochód idealny, do momentu zakupu corolli hybrid.
Spalanie to po prostu bajka, miejsca wystarczająco i przyzwoite osiągi.

Każda podróż, nawet do sklepu wkręca jak gra PC - cel uzyskać jak najniższe spalanie i najwięcej punktów Eco ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przesiadłem się z klasy premium. Nie żałuję.

#pokazauto #chwalesie #motoryzacja #toyota #hybryda #czujedobrzeczlowiek #holandia
sikamnatrzymetry - Nie wiedziałem że istnieje samochód idealny, do momentu zakupu cor...

źródło: temp_file2911237233773362266

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@sikamnatrzymetry miałem w wersji selection, w połowie biały w połowie czarny. Fajne auto do kręcenia się wkoło komina. Tempomat 140 (w wątpliwym komforcie zresztą) na autostradzie owaliła prawie 9 litrów, nie ma takiej V6, która w takich warunkach owali więcej. Dodatkowo męczą multimedia Toyoty, ale to już natura tych Azjatów, że nie umieją zrobić czegoś ładnego i intuicyjnego. MIB3 z vaga, MGU od bmw, HU z mercedesa, a nawet fordowski SYNC3 lub
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@eskejper nie bardzo az tak orientuje się w tym segmencie, ale każdy europejski (z wyjątkiem Dacii i może skody) będzie przyjemniejszy w jeździe. U nas w firmie był przykaz z góry by pójść w hybrydy bo ekologia a wcześniej były peugeoty 308. No i z porównania z taką Corollą wyszło, że peugeot dużo bardziej fajny i komfortowy. Ale ja jakoś tego modelu (308) bardzo nie cenię, może coś od Renault?
  • Odpowiedz
@pozpozi jechałem ostatnio trasę 150km załadowany zakupami z żoną i 2 dzieci. Miałem tempomat ustawiony na 130 i średnio wyszło mi 5.5 spalanie. Miałem pod wiatr przez większość trasy także nie wiem o jakich 9 litrach mówisz.
Fakt, Audi jechaliśmy w te wakacje do Włoch przez Alpy i z tumną na dachu to spalił średnio 9 litrów, ale w koło komina ciężko było zejść poniżej 13.
Mam jeszcze SAABa 9-3 kabriolet ze
  • Odpowiedz
nie wiem z czego się tam przesiadłeś ale te toyoty to paździerz


@pacmanxx: jak każde auto w internecie - pod każdym wpisem o dowolnym aucie można zrobić kopiuj-wklej Twojego komentarza
  • Odpowiedz
@sikamnatrzymetry Znajomy do niedawna jeździł taką Corollą i przesiadł się do Tesli 3... Jak opowiada o wyjazdach do Warszawy (z Białegostoku), to normalnie łapię się za głowę... Jedno ładowanie wystarcza w obie strony, ale pod warunkiem, że jedzie 90km/h.
  • Odpowiedz