Aktywne Wpisy

HoroLive +206
Sprawdzam sobie teraz te szlachetne paczki. Nóż mi się w kieszeni otwiera. Chlop 28 lat, baba 33 (oczywiscie baba nie robi, ok zajmuje się dziecmi), ale mieszka z nimi babka 58 lat (standardowo, boli rączka albo dupka i nie mogę iść pracować). Dochód prawie 11k udokumentowany, a pewnie z mopsu jeszcze tam jakieś dary dostają. I co ? Chcą Pralko suszarke! Lodówke min 195cm, zastawy obiadowe, garnki, vouchery, zabawki. Jakby tak policzyć,

TomcioPalushek +175
źródło: 1000000115
Pobierz



Piekarnik 3800 w Polsce i 2600 w Niemczech
Zmywarka 3900 w Polsce i 2750 w Niemczech
i tak pewnie z każdym sprzętem, gdzie łącznie zamiast 15k wyjdzie 10k. Zastanawiam się czy nie wynająć busa i nie pojechać kupić sprzętów w niemieckich sklepach. Niby "tylko" 5k -koszty podróży i samochodu to gra mało warta świeczki..
Może można jakoś zamówić te sprzęty z DE do Polski kurierem? Oczywiście na terenie DE dostawa darmowa..
#kiciochpyta #remontujzwykopem
Co to za piekarnik za 3800? Zmywarka za 3900?
Miele i Bosch, czyli sprzęt na lata
To tłumaczy - czemu jest drożej. Miele, u nas prawie nikt nie kupuje, droższych modeli Boscha też się pewnie nie za dużo sprzedaje.