Wpis z mikrobloga

Dlaczego pisanie takich wysrywów nie jest karalne? Wiadomo że są jakieś oszołomy co będą temu przyklaskiwać albo inne Julki z kolorowymi włosami co nie wiedzą w którym roku wojna wybuchła itp, ale wchodząc na portal informacyjny normalny człowiek poczuje się potraktowany jak jakiś głupek z #neuropa

#bekazlewactwa #onet #lewackalogika #4konserwy #p0lka
Mezomorfix - Dlaczego pisanie takich wysrywów nie jest karalne? Wiadomo że są jakieś ...

źródło: IMG_1082

Pobierz
  • 38
@Mezomorfix: A co wam tutaj nie pasuje? Prawda jest taka, że medycyna w Arabii Saudyjskiej jest na dużo większym poziomie, aborcja jest legalną procedurą, a kobiety nie umierają na porodówkach. W odróżnieniu od Polandii, Saudyjki nie muszą harować na dwa etaty: praca i dom, bo mężczyzna jest w stanie utrzymać całą rodzinę na bardzo wysokim poziomie ;))
@Mezomorfix nigdy nie zrozumiem tej fascynacji Polek kulturą bliskiego wschodu. Najwidoczniej pragną tego by być popychadłem traktowanym jak przedmiot do rozpłodu, w kulturze warunkowanej przez religię w każdych aspektach.

Pewnie infantylnie na początku im się wydaje, że będą jak Jasmina ze swoim Alladynem na latającym dywanie śpiewać "chodź, pokażę ci świat" i będą prawdziwą księżniczką tysiąca i jednej nocy.
Julki z kolorowymi włosami


Piękna projekcja. Ja kogoś nie lubie, to może też uda się wepchnąć, spórbujmy. Podpowiem, że trochę trudno upchnąć "julki" i puchnące od sylikonu millenialne "karyniska" w jednej grupie (to te drugie gremialnie uwielbiają egzotyczne cwane lisy) - niby to i to kobieta, ale nienawidzą się bardziej, niż my tutaj.

co nie wiedzą w którym roku wojna wybuchła


Wiadomix, to bycie historycznym napaleńcem pokroju Zychowicza i jego widzów czyni
@Mezomorfix: następnym razem linkuj, żeby było do czego się odnieść. Wywiad wygląda na to, że został przeprowadzony z jakąś nawiedzoną neofitką islamską, która wymienia rzeczy dostępne dla Europejek (w tym Polek) od dekad. Mój główny zarzut do tego wywiadu, że prowadząca go jest fatalna. Nie cierpię formy wywiadu, gdzie zezwala się gościowi na #!$%@? głupot bez kontry, weryfikacji ostrych (błędnych) tez a tutaj ma to miejsce.

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/polka-zdradza-jak-zyje-sie-w-arabii-saudyjskiej-kraju-pelnym-zakazow/7lx3vq6,07640b54

@Mamaboss tak, tylko na
@Mezomorfix: z najbardziej czolowych praw, ktorych saudyjki maja wiecej to:
- maja prawo do zamkniecia ryja
- maja prawo do bycia koza rozplodowa
- maja prawo do obowiazkowej opieki nad dziecmi/zajmowania sie domem
- maja prawo do mieszkania pod butem meza
- maja prawo do wyboru smierci przez ukamieniowanie i/lub dekapitacje jesli nie podobaja im sie wyzej wymienione prawa

a to tylko pierwsze lepsze prawa ktore chcialo mi sie wypisac
Nie cierpię formy wywiadu, gdzie zezwala się gościowi na #!$%@? głupot bez kontry, weryfikacji ostrych (błędnych) tez a tutaj ma to miejsce.


@LebronAntetokounmpo: czyli jak to całe 3 metry pod ziemią czy jakos tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puffpuff: ostatni raz go słuchałem 3 lata temu chyba, ciężko mi porównać. Dla mnie najlepsze wywiady w Polsce robił Zaborski w RMFie popołudniowym. Świetnie przygotowany, ostry, ale nie robił cyrków jak Mazurek. Potrafił zapędzić gościa w kozi róg i wytknąć mu jak jego zdanie zmienilo się o 180 stopni w rok.
@Mezomorfix:

problem polega na tym, że kobiety w Arabii Saudyjskiej mają zdecydowanie więcej praw niż Polki! Chociażby prawo do aborcji

kobiety w Arabii Saudyjskiej prędzej prawa zyskują, a nie tracą. Ja nie mogę porównywać się do Saudyjek, ponieważ moja pozycja w społeczeństwie będzie niższa, bo Saudyjka może zdecydowanie więcej


( ͡° ͜ʖ ͡°) Może chodzi jej dosłownie o to, że Saudyjki mają w Arabii Saudyjskiej zdecydowanie więcej