Wpis z mikrobloga

Zimowe buty SPD, co możecie polecić? Jako, że zima nie robię bardzo długich tras - nie więcej niż 50 km i pewnie max 2-3 razy w miesiącu to budżet jest ograniczony. Niestety gruba skarpeta+podstawowe neoprenowe ochraniacze się nie sprawdzają.

#rower #gravel
  • 21
  • Odpowiedz
@PanJaszczur: W ochraniacze lepsze nie inwestuj. Kup na próbę ogrzewacze, są też na sztuki, chyba 3-pak.

Ja mam zimowe buty Northwave Himalaya - czyli chyba przedostatni model z tych "najcieplejszych" i szału nie robią - po 3 godzinach zimno. Pewnie to indywidualne. Udało mi się je kupić z dwa lata temu na jakimś black friday w dobrej cenie... w sensie z 600 nie 1000 :) z tymi ogrzewaczami z 5-6 godz.
  • Odpowiedz
@puchacz22: bardzo mocno zaniżony. Mam normalnie 42, kupiłem 44 i w pojedynczej skarpecie ciężko się zakłada, jest znośnie miejsca w środku. Ale przy grubszej skarpecie będzie mało, a buta będzie mega ciężko założyć.
  • Odpowiedz
@SkwarSki: tak pewnie trzeba będzie zrobić. Nie zmienia to faktu, że nawet z cienką letnią skarpeta ciężko mi się zakłada. Ale też mam raczej szersze stopy.
  • Odpowiedz