Wpis z mikrobloga

@hermie-crab
Wytłumacz mi typie jak wpadłeś na to, że przeciętny wykopek jest w stanie zrobić gówniaka swojej lewicy w trakcie onanizmu?

Ty myślisz, że partnerki to się kupuje na wyprzedaży w Lidlu? W Polsce oficjalnie brakuje kilkaset tysięcy kobiet, a kolejne kilkaset tysięcy pieprzy się z murzynami i ciapatymi żeby móc się pochwalić w internecie śniadym księciem.
Następne kilka milionów albo nie chce mieć dziecka, albo nie może mieć dziecka, albo ma
Na wynajmie nie będę sobie dziecków robić! :/


@Nanari: Dlaczego w sumie nie? Wiem, że mamy kult własności nieruchomości, ale da się założyć rodzinę na wynajmie i z czasem dorobić się własnego mieszkania.
@hermie-crab lel, ale ludzie irytujący się przyrostem naturalnym zwykle nie są zirytowani na ludzi bez dzieci, tylko na sytuację która sprawia, że ludzie nie chcą mieć dzieci xD
Co to ma do rzeczy. Jeśli nie mam dzieci ale chciałbym, to nie mam prawa narzekać na to, że mnie nie stać? Że sytuacja mieszkaniowa w kraju beznadziejna? Że problemy ze żłobkami i przedszkolami? XD
Jeśli ktoś chce mieć dzieci to może narzekać na
@hermie-crab: bo do tanga trzeba dwojga... Nie da się samotnie posiadać dzieci. Czyli 50% wykopu odpada. Następnie głupim pomysłem jest wynajmować mieszkanie i prawie nic ci nie zostaje na życie i robić sobie dzieciaka czyli kolejne 30% odpada. Zostaje te 20% które nie nadgoni.
każdy rodzic przez to musiał przejść, w sensie ogarnąć sobie partnera JEŚLI chca dzieci, wypoki nie są tu jakimś wyjątkiem


@hermie-crab: oczywiście tylko że kiedyś było łatwiej. Można powiedzieć że do ery NK było zdecydowanie łatwiej.