Wpis z mikrobloga

@czescmampytanie nie mam powodów by kłamać. Nie bronię kobiet, po prostu uważam, że takie zachowania sa mega słabe bez względu na płeć i wynikają jedynie z kompleksów. Szczęśliwi ludzie takich rzeczy nie robią, tylko zlewają osoby, które im nie pasują.
@pq18 coś mi się wydaje, że ofkors ona jest soł krejza. Gadasz sobie z taką, a ta kirwa miesza sobie jak jej się podoba polskie słowa z angielskimi, bo pewnie płynnie po angielsku i tak nie potrafi mówić, a #!$%@? nawet poprawnie po Polsku nie potrafi i musi wymyślać zaimki xD dodatkowo standard, że lewak nie nadaje się do żadnej pracy prócz zostaniem " aktywiszczem", "modelką" od dawania dupy za pieniądze lub
@pq18: Wystarczy mieć pieroga między nogami i już nie trzeba mieć nic więcej do zaoferowania, zero czegokolwiek co by przyciągnęło do osoby i choć wiadomo takie, strony randkowe nie są skrojone, by poznawać partnerów na całe życie, to jednak mówienie o sobie jak o inwestycji, w którą trzeba będzie włożyć sporo kasy, zanim się "włoży" to jest zwyczajne kupczenie własnym ciałem, z tym że nie ma cennika, a i inwestycja nie
@pq18: Od razu sama siebie skreśliła u każdego normalnego gościa, nie trzeba nawet do niej pisać. Tutaj ma u mnie plusa za poszanowanie mojego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pq18: ale wy macie umysły niewolników xd Normalna osoba. Każdy normalny woli robić fajne rzeczy niż pracować. To nie znaczy że liczy, że ktoś ją będzie finansował i że nie ma pracy xD Aż jak dzieci ja nie bawią, m.in. przez to że wymagają dużego poświęcenia to super, że jest świadom a nie wyprodukuje gowniaka, którym się potem będzie źle zajmować.